td85d4x4 almayı düşünüyom nasıl bi traktör

Ynt: td85d4x4 almayı düşünüyom nasıl bi traktör

Hoşgeldiniz diyorum başta.. konuları gerekli bölumu açarsanız daha ii olur )))
Konuyu benim bölume Taşırsa Başkan ii olur:)
ve güzel motor yakıtıymış işiyişmiş bence Td serisinin en ii motoru :)
tşkler.. :)

kardeş bizde vardı 2006 model 4 çeker çekişi üstüne diyecek yok çok güzel güçlü bir motor kesilme ne dir bilmez ama şunu söleyeyim biz sattık bu td85 nedeni ısınıyordu hararet yapıyordu ne servis nede fabrika çare bulamadılar ve bölge sorumlusu bana bu td 85 lerin hatalı çıktığını söledi hakkatende öyleydi yani bu tarktörle sıcakta iş yapamazsın bence alma derim şimdi ben tn75da dt kullanıyorum avrupa çok memnunum özellikle yakıtından o yüzden diyeceklerim bu tanıdık çok kişidede memnun değiller td85 den kolay gelsin

erdemlim link=topic=35285.msg301225#msg301225 date=1287054211' Alıntı:
kardeş bizde vardı 2006 model 4 çeker çekişi üstüne diyecek yok çok güzel güçlü bir motor kesilme ne dir bilmez ama şunu söleyeyim biz sattık bu td85 nedeni ısınıyordu hararet yapıyordu ne servis nede fabrika çare bulamadılar ve bölge sorumlusu bana bu td 85 lerin hatalı çıktığını söledi hakkatende öyleydi yani bu tarktörle sıcakta iş yapamazsın bence alma derim şimdi ben tn75da dt kullanıyorum avrupa çok memnunum özellikle yakıtından o yüzden diyeceklerim bu tanıdık çok kişidede memnun değiller td85 den kolay gelsin
şimdi arkadaşa kötü örnek vermiş oldun.belki o modellerde o sorun olabilir.ama td85d 2011 modeller şahane.diyecek laf yok.çok yırtıcı bir çekişi var.frene batığında otomatik olarak çift çeker lambası yanıyor ve 4 tekeri birden sıkıyor.binmeyen bilemez.td80d lerde güzel motor dayım aldı.turbo intercoler.td85 lerde sadece turbo var intercoler yok.bnce td80d al derim.

karakus47 link=topic=35285.msg303191#msg303191 date=1287692041' Alıntı:
Bende almayı düşünüyorum.Fiatı ne kadar.
kaçlı puluk ve gobel çeker.
fıyatın tam olarak bilmiyorum ama 73-74 bin civarında bizim orda 4/14 pulluk 26 lıda goble çekebiliyor bu bize göre iyi

Td 85 alacağına illa nh istiyorsan 5040 al derim.Arkadaşlar hangi teknolojiden bahsediyorlar acaba.Birde 26 lı goble diskaro çekecekmiş.Hayret ediyorum mümkün değil büyük diskli gobleyi hayata tam açıyla çektiremessiniz.Pulluktan falan fazla zorluyor tarktörü.Eğer paranız varsa Fendt ya da same deutz onlara bakın.Üçüncü seneye eğer 1000-1500 dönüm yer işliyorsanız bir nh parası artırırsınz.fren sisteminden bahsetmiş arkadaşlar.Same grubunda kaç yıldır dört tekerlekte disk fren var.El freni dediğimiz park freni balatalır bile ayrı.Gidip inceleyin teknoloji nerdeymiş.