Erkunt traktör Müftükışla köyü

Ynt: Erkunt traktör Müftükışla köyü

kullanan arkadaş keyfi olarak zannedersem fazla gaz veriyor süratli gitsin diye.. normalde bu gazlaçift sürülmez erkuntla yakıtı artırmaktan baska bi fonksiyonu yok.. biz 16 gazı hiç gecmiyoruz.. 14-15 gazda gayet rahat gidiyor.. hatta 13 gaza bile düşüyoruz duz yerlerde.. burda sanırım traktör yeni açmak için tam gaz gidiyor.. ben hiç bu kadar gaz vererek sürmedim daha traktör bagırır ve yakıt yakar.. halbuki vites yukseltip 15 gazla gitse yakıttan baya kar eder..

ceya023 link=topic=35315.msg300223#msg300223 date=1286643260' Alıntı:
kullanan arkadaş keyfi olarak zannedersem fazla gaz veriyor süratli gitsin diye.. normalde bu gazlaçift sürülmez erkuntla yakıtı artırmaktan baska bi fonksiyonu yok.. biz 16 gazı hiç gecmiyoruz.. 14-15 gazda gayet rahat gidiyor.. hatta 13 gaza bile düşüyoruz duz yerlerde.. burda sanırım traktör yeni açmak için tam gaz gidiyor.. ben hiç bu kadar gaz vererek sürmedim daha traktör bagırır ve yakıt yakar.. halbuki vites yukseltip 15 gazla gitse yakıttan baya kar eder..
Yavuz abi Sana katılıyorum, traktörü açmak için olsa gerek son gaz kullanıyor ben 16 gazıda görmüyorum genelde 14- 15 gazda kulanıorum el gazıni ayarlayınca daha garanti oluyor, 1 kaç güne kadar anızları sürmeye başlıcaz aynayı değiştirdim hanı sana bahsetmiştim ya hazırlıklar Tamam gibi bişi :)

erken güzel ama ben olsam daha fazla batırmayı tercih ederim motorun çektigi kadar batırıyorum bendede var 70t nimet :) güzel çekiyo ama