MF 165 TURBO POWER

Ynt: MF 165 TURBO POWER

YOK ABİ ilk taktırdımızda ısınma oldu radyatör eskimişti onu değiştirdik bi harerat olayı kalmadı baya bi azaldı hatta abi turboda hiç bi sıkıntı yok dokuzlu kazayanı tınlamıyoo tarlada at arkana bakma zamanında çok para harcadık abi ama bu motorun yakıtı süperr 70 lt mazotla 50 dönüm tek tarlamız var sürer ewe gelir abi

kardeş sen 11 li ile 70 lt mazotla 100 dönüm sürüyon ben 9 lu ile 70 lt mazotla 100 dönüm sürüyomm ha bide çekiş dersen süperr benim tarlalar rampa hepp bence sınıfında bir numara senin motorun hergine baktımm benimki ile aynı hıza sahipp

Arkadaşım yarışamazsın benim trakörümle. senin kazayağın merdanelimi? hayır. kaç ton ? max 400 kg

Benim kazayağım çift sıra merdaneli + min 1000 kg birleşim. Sen kaçlı ve kaç numara pullukla benim hızımda gidersin ki ? . Bnim traktörüm '8' serisi hani varya 168 - 178 - 188. ama senin traktörün 5 serisi. 165 - 175 - 185 - 135. benim traktörümde ara bölme die bisi var (ara şanzuman). seninkinde yok. sen çift turbo taktır yinede aynı ekipmanla önümde gidemezsin. İstersen gel her türlü yarıştırırız. Ayrıca 9 lu kazayağında oda düz 2. vitesle ohooo dakikada 1 dönüm ....... Sivas Mrkz. BEŞTEPE