DAHA 85 SAATTE 165lik Satılık

Çok şaşırtıcı ama gerçek dostlar.tanıdık bi galerici bulmuş getirmiş.Daha 85 saate bay-*s gıcır gıcır orjinal teker herşeyi orjinal ve sağlam ingiliz 3 vites tam çamurluk 165lik.Ben bizzat gittim gördüm.
30000 tl verdiler vermedi kaça satar bilmiyorum artık.Gidersen birdaha foto çekip atacam muhakkak

Ynt: DAHA 85 SAATTE 165lik Satılık

hannas link=topic=35388.msg300961#msg300961 date=1286916778' Alıntı:
Çok şaşırtıcı ama gerçek dostlar.tanıdık bi galerici bulmuş getirmiş.Daha 85 saate bay-*s gıcır gıcır orjinal teker herşeyi orjinal ve sağlam ingiliz 3 vites tam çamurluk 165lik.Ben bizzat gittim gördüm.
30000 tl verdiler vermedi kaça satar bilmiyorum artık.Gidersen birdaha foto çekip atacam muhakkak
galeri dediysen insanın pek inanacağı gelmez almışlardır 10 milyara bir ihtiyardan 10 bin masraf yapıp sürmüşlerdir piyasaya.

ARKADASIM SEN 1980 MODEL YANI O CIVARLARDA BI TRAKTORDEN BAHSEDIYORSUN OTUZ SENELIK TRAKTOR 85 SAATTE OLMASI IMKANSIZ BIRSEY OLDUGUNU FARZEDELIM 30 SENEDE AYAGINDAKI LASTIKLER NE HALE GELIR BILIYORMUSUN CATLAMAKTAN PERISAN OLUR BI YANLISLIK VAR BENCE O İŞ TE

şöyle bişey olabilir bi almancı falan veyada herhangi şahıs alıp bunca sene garajında bekletmiş olabilir.orjinal lastikleride olmassa değiştirmiş olabilirler

VALLA HACIM ABIM TARAKTÖR TAMİRCİSİ TÜRKİYEDE GEZMEDİGİ KÖY KASABA YOKTUR TUM TRAKTÖRLERİN SERVİSİNDE CALIŞTI ONA SÖYLEDİM ÖYLE Bİ TRAKTÖR OLACAGINI SANMIYORUM Bİ HİLE HURDASI VARDIR DİYO VARSADA DURDUGU YERDE CÜRÜMÜŞTÜR ZATEN BEDAVA VERSELERDE ALINMAZ DEDİ KULLANDIKCA SÜREKLİ ARIZASI CIKAR DIYO

benimki sadece fikirdi mesela ben 6 sene kaportacılık yaptım 89 model yeni kasa şahinde daha çizik çürük yoktu onun gibi birçok örnekde gördüm her şey olabilir anca sahibi bilir

arkadaşlar kaportasına boyasına bişey olmaz.. eger radyatörler v.s de su falan koymamış ise onlarda temiz kalır.. sıfır traktörün heryeri boyalı odlugu için çürüme olmaz hiç bi yerinde.. yanlız motorunda problem olabilir uzun süre çalışmadığı için. ve lastiklerinde eger beton zemin üzerindeyse catlama olmuştur.. ama adam krikoya almış olabilir dört tekeri uzun süre dönmeyecekse almancı falansa.. belli olmaz böle bi traktörün olma olasılıgı var..
daha önce 640 duymuştum adam 25 yıl garajda bekletmiş garajın önunde agaç yetişmiş büyümüş.. adam almanyadan dönünce ağacı kesip cıkarmış dışarı traktörü..

coyote26 link=topic=35388.msg300984#msg300984 date=1286923217' Alıntı:
eger gercekten 85 saatteyse o motorda problem vardır o kadar yıl sadece 85 saat motora olumsuz katkıları elbet olur
Emrah; ben gitmedim fakat Eskişehir Emirdağ da böyle traktörlerin olduğunu söylüyolar. Daha Tahta sandıkların içinde hiç toplanmamış 135 MF bile varmış.. 1996 yılında Eskişehir de Pekmezoğlu Ticaret te şimdiki Erkunt bayisi 82 model Fiat 480 S-8 bulmuştum, 950 milyona üstelik 110 saatteydi, almadık gidip sıfır 54 c aldık 1.450 ye hala pişmanım.. İnan ' FISK ' marka lastikleri üzerinde hiç çatlamamış olarak duruyordu.

Olabilir bende geçen sene 1972 model reno 12 gördüm 17 bin km de heryeriyle orjinal boyası falan tertemiz yürür durumda 14 binlira istiyordu.

Hiç bir hile hurda yok dostlar.Almancı malı.Traktör şu an malatya yücel galeride.İzmirden getirildi.Satan galerici aile dostumuz.Daha eksoz bağlantısı(sanırım manifolt deniyor)boyası bile duruyor.Sahibi dişliler kurumasın diye motor yağını pervanenin ordan doldurulan borunun ağzına kadar dolu tutmuş.Göstergelerin bile hepsi orjinal çalışır durumda.Koltuk bile yıpranmamış.Üstünde MF yazıyor.Traktör hiç iş yapmamış sadece rolantide çalışmış.Arka teker ister inanın ister inanmayın orjinal GOOD YEAR marka.fotosunu çekip koyacam.Galerici sürekli türkiyeyi gezip traktör getiren bir adam.Ama böyle orjinal malları ve çok temiz traktörleri alıp geliyor.
İsteyen olursa cep numarasını bile verebilirim.

bazen öyle bişeyler olabiliryor ama ben aradan biraz biliyorum 2 sene hiç çalışmadan yatmıştı sonra iki hafta sanayi sonunda güzelce gidiyor :D
ama direk kullanım yerine biraz bakım yapıp kullanmak gerekir...

ceya023 link=topic=35388.msg301185#msg301185 date=1287004289' Alıntı:
malatyada zaten asırı derecede 135 ve bu eski mf lerden var.. tam yerine gitmiş orda yi fiyata alıcı bulabilir..

cok haklısın.bızım cıftcıler 135 ve 165e acayıp duskun.kaca satıldıgını yazıcam.en son 30000 verdı bızım komsu koyden bırı

evet oyle traktorler var .emirdag davulga kasdabasinda 106s fent var belki 50 saatte yok sahibi avrupada .65/46 var 1987 model ilk avrupa uretim olanlarindan 52 satte sahibi belcikada gecen sene 25bin euro istedi