buda benim farmwille

Ynt: buda benim farmwille

Paylaşım için teşekkürler, uzun bir aradan sonra tekrar paylaşımlarınızı görmek güzel.. Bu işi hoby ağırlıklımı yapıyosunuz, yoksa ticari beklentileriniz varmı.? merak ettim doğrusu.:)

Ynt: buda benim farmwille

ben teşkkr ederim yuvaya döndüm alk-*syeni videolarımı yüklüyrm yavaş yavaş,valla nail abi ne deyim şimdi çok sewiyorm bu işi trktör inekler köpekler falan ticari olarak bekliyorm ama gelmyor bişi zuha-*-s sürekli büyüyorm şu an da 3 inek le başladk toplam 15 baş war şunda bunun yanında traktör we makinaları da yeni aldım sılaj maknası değirmen rotowatör santfürj borular vs.öyle işte daha önce vucutgeliştirmeyle uğraştım biliyosun değişik salonlarda çalıştım 1,2 yarışmamsda oldu.fakat sağlık sorunlarm dan dolayı ara wermiştim o vesileyle köydeym ama başladım antremanlara kısmetse yarışcam gene.ewde yapıyorm şu an biraz forma giriyim atıcam video .şimdi atarsam semih dalga geçer cçr-*-s benim durumum bu abi şimdi köyde yaşıyorm ailemle kavacığa 15 km uzaklıkta istanbulun içinde 400 hanelik şirin biyer.yolu düşen herkezi beklerm.