ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

Ynt: ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

trakkulüp sizler gibi kuruluşlarla dahada renklenecek aramıza hoşgeldiniz ayrıca ilk eleştiride benden olsun pulluklarınız iyi kibar fakat toprağı tam çeviremiyor otlar yüzünde kalıyor pulluk kulaklarınızda kıvrım yok düz saç

Aramıza hoş geldiniz. Keşke tüm firmaları böyle platformlarda çiftçilerin şikayet ve isteklerini dinlerken görebilsek. Hem siz hemde çiftçiler için çok faydalı paylaşımlar yapılabilir. Sitemizi takip edip, aramıza katıldığınız içinde teşekkür ederiz...

öncelikle hoş geldiniz.katılmanız çok yaralı ve güzel olmuş.tarım ve çiftçilikle ilgili tüm birim fabrika işletme araştırmacı ne varsa aramıza katılmaya davet ediyorum.şikayetim ve şikayetimiz var öneride var şuan hoşgeldin sayfası diye iletmiyorum ileriki günlerde iletirim.
hoş geldiniz tekrardan.

öncelikle forumuza hoşgeldiniz burda bulunmanız beni ve diğer kıymetli çiftçi kardeşlerimi bayağı sevindirmiş ;)teknik konularda bize destek sağlamanız cok güzel bi olay sonucta sizler ar ge çalışmaları yapıyorsunuz işin teorik kısmındasınız bizler işi yapıyoruz işin pratik kısmındayız malum her zaman teorideki bilgiyi pratiğe aktarmak mumkun olmuyor burdan karşılıklı bilgi alışverişi ile daha iyi işler çıkarabilecegimiz düşüncesindeyim benimde size bir sorum olacak 70 hp lik çift çeker (tümosan 70-70 DTK) bir traktörde kullanılabilecek en uygun pulluk hangisidir bizim oraların topragı biraz yumuşaktır(çankırı-çerkeş yöresi) bunuda hesaba katarak ne önerirsiniz benim aklımdan gecen 12 inç 4 lü pulluk ama sizinde görüşünüzü almak istedim
bilgilendirirseniz sevinirim kolay gelsin

sami ÖZKAN link=topic=35413.msg301296#msg301296 date=1287071388' Alıntı:
trakkulüp sizler gibi kuruluşlarla dahada renklenecek aramıza hoşgeldiniz ayrıca ilk eleştiride benden olsun pulluklarınız iyi kibar fakat toprağı tam çeviremiyor otlar yüzünde kalıyor pulluk kulaklarınızda kıvrım yok düz saç

Ünlü pulluk olarak 2010 yılında AR-GE konusuna büyük önem gösterdik. Bu çerçevede birçok kalıp ve aparatımızı yeniledik, yeni dizaynlar yaptık. En son yenilediğimiz kalıplarımız 'kulak' kalıplarımızdı. Son yaptığımız kulaklar kullanıcılar tarafından gerçekten de büyük beğeni kazandı. Daha önce de söylediğimiz gibi müşteri memnuniyeti için sürekli iyileşme hedefindeyiz. Yeni model kulak fotoğraflarını en kısa zamanda foruma ekleyeceğiz.

kulakların üzerine eklenen kırmızı lamalar toprağı gayet güzel çeviriyo tarla komşum 3 lü 12 no ile sürmüş tarlasını bitena bile anız gözükmüyo desem abarmış olmam pulluğuda bu yıl mart yada nisanda aldı

reallion link=topic=35413.msg301285#msg301285 date=1287067533' Alıntı:
Acaba New Holland TD80D Turbo İntercooler 83 Beygir Bir Traktör İçin En Uygun Standart Pulluğunuz Nedir Acaba Yer : Tekirdağ ÇORLU. İlginiz İçin Şimdiden Teşekkürler.

Traktörünüz için uygun pulluklarımız 4lü 12' veya 3 lü 16' olabilir. Profil grubu için de aynı değerler geçerlidir. Daha iyi bilgi almak için lütfen verdiğim telefondan ulaşınız.

davutturmus link=topic=35413.msg301407#msg301407 date=1287107425' Alıntı:
öncelikle forumuza hoşgeldiniz burda bulunmanız beni ve diğer kıymetli çiftçi kardeşlerimi bayağı sevindirmiş ;)teknik konularda bize destek sağlamanız cok güzel bi olay sonucta sizler ar ge çalışmaları yapıyorsunuz işin teorik kısmındasınız bizler işi yapıyoruz işin pratik kısmındayız malum her zaman teorideki bilgiyi pratiğe aktarmak mumkun olmuyor burdan karşılıklı bilgi alışverişi ile daha iyi işler çıkarabilecegimiz düşüncesindeyim benimde size bir sorum olacak 70 hp lik çift çeker (tümosan 70-70 DTK) bir traktörde kullanılabilecek en uygun pulluk hangisidir bizim oraların topragı biraz yumuşaktır(çankırı-çerkeş yöresi) bunuda hesaba katarak ne önerirsiniz benim aklımdan gecen 12 inç 4 lü pulluk ama sizinde görüşünüzü almak istedim
bilgilendirirseniz sevinirim kolay gelsin

Düşünmüş olduğunuz 4 lü 12' puluk yumuşak toprak şartlarında traktörünüze uyum sağlayacaktır.

keykubat link=topic=35413.msg301495#msg301495 date=1287146173' Alıntı:
biz 11 no 4 lüde karar kıldık ama arası geniş tiplerden mf 265 için sizin öneriniz ne olur yer kütayha aslanapa
Biz de 4lü 11 takıyoruz ama alpler bizim pulluğumuz,sizin arazinizden daha dalgalı nail abinin fotolardan gördüğüm kadarıyla çok farklı değilse yerlerinizin eğimi nail abiyle.Bence ideal olabilir.Fikir olsun diye yazıyım dedim...

Öncelikle hoş geldiniz size bir sorum olacak bende 4 lü 11 li kulak üstü devirme parçalı pulluk aldım sert yerlerde batma sorunu var burunlar iki parça olmasından olabilirmi tek parça burun taksam uyarmı faydası olurmu? saygılar.

aramıza hoşgeldiniz bizim bölgemize baya yabancı bi marka olsanızda turkiye genelinde tanınan bi marka oldugunuzu biliyoruz.. fakat elazıg bölgesinde yetkili satıcınız varmı onu dahi bilmiyoruz varsa yeteri kadar tanıtım yapmıyordur ve dükkanı göz önünde olmayan bi yerdedir.. şuan cevrem hiç ünlü kullanan yok.. elazığ bölgesine neden uzak kaldınız :) bizim topraklarımızda performansınızı görmek isteriz..

ceya023 link=topic=35413.msg301592#msg301592 date=1287170200' Alıntı:
aramıza hoşgeldiniz bizim bölgemize baya yabancı bi marka olsanızda turkiye genelinde tanınan bi marka oldugunuzu biliyoruz.. fakat elazıg bölgesinde yetkili satıcınız varmı onu dahi bilmiyoruz varsa yeteri kadar tanıtım yapmıyordur ve dükkanı göz önünde olmayan bi yerdedir.. şuan cevrem hiç ünlü kullanan yok.. elazığ bölgesine neden uzak kaldınız :) bizim topraklarımızda performansınızı görmek isteriz..

Selamlar,
Elazığda yeni bir bayimiz bulunmaktadır. Size severek yardımcı olacaklardır.
Ürünlerimizden memnun kalacağınızı dusunuyoruz.
İlgiliniz icin tesekkurler.
Adres: San. Sitesi 5. Blok No: 23-25
Sn. Raif Çağlayan Tel: (0424) 2241619