ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

Ynt: ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

Sayın yetkili,benimde eskiden tanıdığım Şarkikarağaçtaki Eşrefoğlu ticaret dahaönce piyasa pulluğu satardı şimdi ünlü satmaya başlayınca vatandaşda baya ünlü pulluğa karşı ilgi ve talep var.Bu bölgede genellikle 8 inç ve9 inç 4 lü pulluklar satılır ve revaçtadır.Benim ise 4x4 traktörüme 4 lü 11 inç pulak üstü devirme parçalı ,iki parça bıçaklı pulluğunuzdan aldım,fakat sert sert topraklarda batma sorunu yaşıyorum.Benim yanımda 8 veya 9 lu pulluklar daha iyi batıyor ben bu pulluğu alalı bir yıl olmadı.Sizde altıay önce yeni burun revize ettiğinize göre eşrefoğlu ticarete benim pulluğuma uygun olan 4 adet bıçak gönderin ben ücretini eşrefoğlu emin abi ye ödeyeyim , işlerinizde başarılar dilerim.

merhaba Edirne uzunköprü civarında bir bayiniz varmı acaba ? mf 5455 DT (110 hp) traktörümüze pulluk almayı düşünüyoruz toprağımız sert sayılır. 16 no 4 lü yada 12 no 5li düşünüyoruz sizce hangisi daha uygun olur. yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar

Merhabalar,
Sizin için en uygun 5 Soklu 14 numara pullugumuzdur.

Edirne de iki bayimiz bulunmaktadır.

Dorbanyalı Ziraat Aletleri San.
Sadık Dorbanyalı
Küçük Sanayi Sitesi
1. Blok No:6 Edirne TEL: 0284 212 00 61

Ayaz Tic. Kll. Şti.
Adem Ayaz
Saraçhanebaşı No: 320
Edirne TEL: 0284 225 45 06

İlginiz için tesekkurler
İyi çalışmalar dileriz

elifur link=topic=35413.msg303933#msg303933 date=1288037829' Alıntı:
merhaba Edirne uzunköprü civarında bir bayiniz varmı acaba ? mf 5455 DT (110 hp) traktörümüze pulluk almayı düşünüyoruz toprağımız sert sayılır. 16 no 4 lü yada 12 no 5li düşünüyoruz sizce hangisi daha uygun olur. yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar

Ben de bir Ünlü Pulluk kullanıcısıyım ve herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum Ünlü markasını.
Aramıza hoşgeldiniz :)
Sizi burada görmek sevindirdi bizleri. Tüm firmaların, bu tip platformlara aynı şekilde ilgi göstermeleri dileğiyle...

Holland link=topic=35413.msg304139#msg304139 date=1288175524' Alıntı:
Ben de bir Ünlü Pulluk kullanıcısıyım ve herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum Ünlü markasını.
Aramıza hoşgeldiniz :)
Sizi burada görmek sevindirdi bizleri. Tüm firmaların, bu tip platformlara aynı şekilde ilgi göstermeleri dileğiyle...

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

h.gnz bizim çevredede son 2 3 senedir çok yaygınlaştı ünlü pulluk herkes çok methediyordu daha önceden alplerin 11 4 lüsünü kullanıyoduk onun yerine 12 numara 4 lü ünlüden aldık gerçekten de güzel iş yapıyor ve traktörede tam uydu eski pulluğa göre, yakıttada traktörün çekiştede baya fark ettirdi sanırım diğer markalara göre daha hafif malzemden üretiliyr

bizim köydede ünlü pullukları kullanan çiftçi arkadaşlar var fakat o pulluklar bana taklit gibi geliyo bizim traktör onu bizim arazide çatır çatır kırar çünkü alpler pulluğu kırdı kırılmayacağına garanti veriyosanız ve benim 5 li 13 numaralı alpleride alırsanız ben 1 tane 14 numara 4 lü dönergeli alsam parası nekadar olur.

fanthom_19 link=topic=35413.msg304268#msg304268 date=1288207880' Alıntı:
bizim köydede ünlü pullukları kullanan çiftçi arkadaşlar var fakat o pulluklar bana taklit gibi geliyo bizim traktör onu bizim arazide çatır çatır kırar çünkü alpler pulluğu kırdı kırılmayacağına garanti veriyosanız ve benim 5 li 13 numaralı alpleride alırsanız ben 1 tane 14 numara 4 lü dönergeli alsam parası nekadar olur.

Eski pulluğunuzun alımıyla ilgili bayilerimizle görüşebilirsiniz. Çorum, Amasya, Tokat, Sivas,Ankara bölgesinde çalışan birçok pulluğumuz var. Çoğu da taşlık arazi. Ciddi bir şikayet almadık şimdiye kadar.

Merhabalar

Biraz da AR-GE çalışmalarımızdan bahsedelim:

2010 yılı başında TİGEM için özel üretilen AVRUPA'NIN EN BÜYÜK PULLUĞU olan 5 adet Çekili Çizidışı 8+5 Soklu 16 numara katlanabilir tam otomatik hidrolik profil pulluklarımızın videosunu sizlerle paylaşmak istedik. [ftp=ftp://[/url]][ftp=ftp://[/url]][/ftp][/ftp]

[url=http://www.dailymotion.com/video/xffchb]avrupanın en büyük pullukları ( Ünlü Puluk)

Bu ürünümüzün medyaya yansıması: http://www.manisahurisik.com/haber.php?haber_id=3945

Merhabalar,
Derin çift sürmek istiyorsanız 4 soklu 14 numara, çok derin sürmeyeceksiniz 5 soklu 12 numara pulluğumuzu tavsiye ederiz. 5 soklu 12 numara pulluğun yer götürmesi 4 soklu 14 numara pulluğa göre daha fazladır.

Kırklarelideki bayilerimiz

*Aycanlar Ticaret
Yüksel Koçarslan
Sanayi Sitesi 6. Blok No:18 Kırklaretli Tel: 0288 2121959 Fax: 0288 2123712

*Kırklar Tarım San. Tic. Ltd.Şti.
Borsa Ambarlar Sokak No:18 Kırklareli Tel: 0288 2161616 Fax: 0288 2124035

* Derya Ticaret
Aziz Vurucu
Emrullah Efendi Caddesi No:44 Lüleburgaz/Kırklareli Tel: 0288 4178911 Fax: 0288 4120756

* Yazgın Tarım
E-5 karayolu üzrei Güroğlu SAn. Sitesi No:9 Babaeski/Kırklareli Tel: 0288 5123469

* Alpullu Pancar Koop. Babaeski Şube
Cumhuriyet Mah. Fatih Cad. türedi yağ fabrikası karşısı Babaeski/Kırklareli Tel: 0288 5123347

*Teknik Tarım Ticaret
Raşit Andıç
Devlet Mahallesi Resmi Geçit Cad. No:64 Vize/Kırklareli Tel: 0288 3181753 Fax: 02883180319

İlginiz için tesekkurler
İyi çalışmalar

reklam link=topic=35413.msg304420#msg304420 date=1288273709' Alıntı:
biz mf 5455 dyna 4(110) arkasına dönerli pulluk alcazda 4lü 14 numaramı alsak yoksa 5li 12 numaralı alsak bide kırklareli tarafın da bayiniz varmı

fanthom_19 link=topic=35413.msg304268#msg304268 date=1288207880' Alıntı:

Bizim arazide de taşlı yerler mevcut olduğundan biz Turan markasının 5 li 13 inç 'lik yarı otomatik pulluğunu almıştık ama sadece 2 sezon kullanabildik. 2 sezonda pullukta değişmeyen bacak kalmadı, çünkü pullukta kullanılan malzeme çok zayıftı ve hemen kırılıyordu. Üstelik yarı otomatik tertibat da sürümde çok fazla zaman kaybına neden oluyordu. Sonra bir bayinin tavsiyesi üzerine biraz şüpheyle Ünlü 'nün genişlik ayarlı 4 'lü 14 inç pulluğunu aldık ve kesinlikle çok memnunuz. Almadan önceki şüphemizin yersiz olduğunu gösterdi bize Ünlü markası. En taşlı ve ağaç kökleri olan arazilerde bile güvenle kullanabileceğiniz çok kaliteli bir pulluk.
Bacakların sadece geriye doğru değil de yanlara da esneyebilmesi pulluk malzemesinin korunması açısından büyük avantaj sağlıyor.
Genişlik ayarı sayesinde de farklı güçteki traktörlerde kullanabilirsiniz.

Pulluğun çalışması esnasında çekilmiş bir kaç videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz :)

http://www.trakkulup.net/videolar-(cekimler)-320/mavilim-herg-ediyor-(uzunyayla-dikilitas-koyu)

...

merhabalar ünlü marka döner kulaklı pulluk aldım 14 kulak var 30,35,40,45 ayarlanabilir iş genişliği ne ayarlanabiliyor fakat etiketi boş hiç bir şey yazılmamış seri numarası bile yok bu neden kaynaklanıyor ve fiyatı da 9.400 biraz çok geldi çünkü alpler ve aydın pulluk 500 lira daha ucuz ilk baş umursamadım ama şimdi aklıma geldi 2 sene garanti varmış herhangi bir şey olduğu zmaan problem çıkarmı

Merhabalar,
Paylasımınız ve yorumlarınız için tesekkur ederiz. Yaylı pulluklarımız kullanıcılar tarafından gerçekten de çok beğenildi. Biz de kendimizde olan videoları yakın zamanda ekleyeceğiz.
İyi çalışmalar dileriz.

Holland link=topic=35413.msg305131#msg305131 date=1288477788' Alıntı:
Bizim arazide de taşlı yerler mevcut olduğundan biz Turan markasının 5 li 13 inç 'lik yarı otomatik pulluğunu almıştık ama sadece 2 sezon kullanabildik. 2 sezonda pullukta değişmeyen bacak kalmadı, çünkü pullukta kullanılan malzeme çok zayıftı ve hemen kırılıyordu. Üstelik yarı otomatik tertibat da sürümde çok fazla zaman kaybına neden oluyordu. Sonra bir bayinin tavsiyesi üzerine biraz şüpheyle Ünlü 'nün genişlik ayarlı 4 'lü 14 inç pulluğunu aldık ve kesinlikle çok memnunuz. Almadan önceki şüphemizin yersiz olduğunu gösterdi bize Ünlü markası. En taşlı ve ağaç kökleri olan arazilerde bile güvenle kullanabileceğiniz çok kaliteli bir pulluk.
Bacakların sadece geriye doğru değil de yanlara da esneyebilmesi pulluk malzemesinin korunması açısından büyük avantaj sağlıyor.
Genişlik ayarı sayesinde de farklı güçteki traktörlerde kullanabilirsiniz.

Pulluğun çalışması esnasında çekilmiş bir kaç videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz :)

http://www.trakkulup.net/videolar-(cekimler)-320/mavilim-herg-ediyor-(uzunyayla-dikilitas-koyu)

...