MF 268 4x4

Ynt: MF 268 4x4

almayı düsünen varsa beynine kursun sıksın bir daha düsünsün sonra.bizim yörede biri 35e aldı.70 saat kullandı.18 veriyor galeriler.adam intihara meyilli şimdi.hintin altını olsa almayın.
belki almayı düsünen biri okur vazgecerde sevaba girerim *098*-

yemin ediorum gamalı alpler 14 numaralı pullugunu 1 ile sonuna kadar batırdım surdum 268 tek ceker yakıtı cok az eski mfleri geçer cok güzel hindistan malı deıl ayrıca parcaları hındıstan monte ediliyor ve suanlarda manisada üretiliyor motoru simpson alman motoru 4 silindir 65 hp sürüngen var cok güzel herkese tavsiye ederim yani hindistan die aldanmayın sadece tafe parcaları var ustunde o da mf tafeyı aldıgını ıcın malzemelerı elden cıkarmak ıstıyor iyi günler

arkadaşlar kullanmadan karar vermeyin...hindistanı ve ya çini ç0k düşük görüy0rsunuz....adamlar aya çıktı siz hala 0nların traktörünü beğenmiy0rsunuz....parça tadariği s0run 0lmadıkça,niye kullanılmasın...zamanında yıllardır nh ve mf bizi ellerindeki eski m0delleri süsleyip püsleyip bize satmadımı tşkrlr......

iyi kardeşim sen motor alırken gücüne bakma ok motor blogunda iz varmı ona bak uzel sizi sömürdü hala sömürüo gözünüz acılmıo:DDD asıl mfler die size kendı yapıp mf yazdıgı motorları yedrdi halada yedirmeye devam edio uyanmıosunuz da saflar

samsunbafra link=topic=35433.msg321855#msg321855 date=1294436575' Alıntı:
arkadaşlar kullanmadan karar vermeyin...hindistanı ve ya çini ç0k düşük görüy0rsunuz....adamlar aya çıktı siz hala 0nların traktörünü beğenmiy0rsunuz....parça tadariği s0run 0lmadıkça,niye kullanılmasın...zamanında yıllardır nh ve mf bizi ellerindeki eski m0delleri süsleyip püsleyip bize satmadımı tşkrlr......
aynen katılıyorum abi

Arkadaşlar ortamı germeyelim,biraz daha sakin olalım...