LS 2011 para hilesi

Arkadaşlar denemeyle bir çoğunuz çözmüştür ama çözemeyenler için anlatıcam :D öncelikle oyuna girip kariyer bölümünü açıp herhangibir boş slota oyun açıyoruz ve girip kaydediyoruz. sonra belgelerime gidiyor ve Farming simulator 2011 klasöründe savelediğimiz (save gaöe1 save game 2 gibi)yere girip careerSavegame isimli xml osyasını not defteri ile açıyoruz ve ctrl+f deyip money yazıyoruz ve rakamı istediğimiz gibi değiştirip saveleyip kapatıyoruz artık istediğiniz kadar paranız var :D ben riske atmamak adıan baştan bir yedek aldım ve başlangıçta 12000 olana parayı 12000000 yaptım çalıştı :D

Ynt: LS 2011 para hilesi

ya cidden zevki olmuyo kabul ediyorum. Bi hedef koyup o hedefe yönelik ürtim yapıyosunuz hoş oluyo ama oyunu kaç aydır bekliyoruz ve açıkçası yeni makine ve araçları merak ettim o yüzden baştan hile yapıp yenileri denedikten sonra yine normal oyun oynayabiliriz. bu arada mod konusuna katılıyorum yükledikten sonra o aracı alabilmek için çaba harcamak güzel oluyo. bir kaç kere hilesi soruluştu die bu konuyu açmak istedim sadece