KuhnGA8121

Ynt: KuhnGA8121

elturco abicim bana sadece sen yardımcı olabilirsin.Bu modu indirdim ve mod klasörüne attım. Ama otları toplamaya gelince bir türlü toplayamadım otları toplamak yerine onları yok ediyor.Bu modun aynısı yeşil renkli olanını indirdim ama o da aynı sorun lütfen yardımcı olabilirmisin.

valla abicim o zaman sorun benim bilgisayardamı yada ben modu yanlış yere mi kurdum. Bu yama mods klasörüne koyulmuyormu acaba. resim yüklemeye çalıştım ama o da olmadı bembeyaz bir sayfa geliyor.Senin yapabileceğin bir şey yok galiba ilgin için teşekkürler.

birde özel bir soru soracaktım umarım mahsuru yoktur. oyundaki çoğu araç ve ekipmanı aldım ayrıca 100 mb lık mod attıktan sonra oyun donmaya başladı. Tahminimce sende oyunun orjinal bütün araç ve ekipmanları almışsındır. Benim merak ettiğim sen kaç mb lık mod eklemişsin ve sendede donmalar oluyor mu. Eğer olmuyorsa bilgisayarının donanım özelliklerini öğrenebilirmiyim mümkünse. Son bir soru benim ekran kartım 512 lik ramim ise1 gb lık donmalar ekran kartından mı yoksa remden mi kaynaklanır. Çok şey istedim farkındayım artık kusuruma bakmazsın umarım.

[size=12pt] Mod Klasörüm[/size]

[size=12pt]Pc Özelikleri[/size]

[size=12pt] Ekran kartım(Zotac 9800 Gts250 1 Gb 256 bit Gddr3 )[/size]
Şimdi gelelim sorularına:

Kasmayı hem ekran kartı hemde ram'lardan yapar,Sonuçta oyun aşağı yukarı 550-750 mb arası ram kullanmaktadır(oyun esansında control+alt+del yaparsanız işlemlerde görebilirsiniz.)

Ayrıca bazı yamalarda çok kasma yapar(örneğin case stx ) mümkün olduğunca fend yamaları kullanmaya özen göster onlarda kasma yok denecek kadar azdır.