ls 11 adamgibi multi oynıcaklar buraya yorum yasın kendi sörvırıma alcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: ls 11 adamgibi multi oynıcaklar buraya yorum yasın kendi sörvırıma alcam

Senin şu server ' a beni bi alırmısın kardeş. 10 dk içinde deneyip hemen çıkcam.. Hemen bi açabilir misin?

usta multi oynamak için crack işini nasıl halledicez biri anlatırsa yardımcı olabilirmi???

Başar Anıl Tiraki link=topic=35492.msg302069#msg302069 date=1287329660' Alıntı:
nasıl bir server nasıl kuruyorsun...?? :S

Bende bunu çok merak ettim ve araştırdım..

ŞİMDİLİK server kurma diye birşey yok. Oyunun resimi çıkış tarihi 18 Ekim 2010 olduğu için oyunda server kurmak kilitli/kapalı... Bu nedenle kurmaya çalıştığınız her online oyunda kullandığınız key kara listeye alınıyor haberiniz olsun..

Bu arada Zemzemiyeli bu kaçıncı uydurma lafın oldu en son 1 ay önceden LS11 in çıktığını duyurup saçma sapan linkler vermiştin...

Kendine dikkat et...

zemzemiyeli sana bir şey soruyoruz...online olduğun halde cevap vermiyorsun...konuyu takip etmeyeceksen hiç açma... slk-*-s

Hala bende varım diyorsunuz arkadaslar server kurma diye birsey yok multiplayer sorununun sebebi genel bolumundeki basliklarda var okuyun lutfen

zemzemiyeli link=topic=35492.msg302339#msg302339 date=1287420581' Alıntı:
arkadaslar oynamak istiyenler özelden ulasın bana crak atcam herkeze

Kardes su crack fosyasoni elturco ua bi gonder eger onaylarsa siteye her girisimde tesekkur butonuma basmazsam adam degilim 20 den fazla warez krali sitede uyeyim alman siteleri dahil bendim bile crackten habetim yok. 6 kisi surekli yakipte olmamiza ragmen bende bile crack yoksa sende olmasi imlansiz bu kacinci yalanin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...