Sizce bu traktör ucuz mu.

Ynt: Sizce bu traktör ucuz mu.

manisada traktor iyi bence yani hor kullanılmış mal değil orlarda çok olur çift çeker alıp pişman olan çabuk satan :) uşakta manisada boldur boyle traktorler denizli çivril kıralana gelir birde bizim koye traktor un merkezi derler bizim buraya :)

cazgin0020 link=topic=35517.msg302546#msg302546 date=1287493579' Alıntı:
manisada traktor iyi bence yani hor kullanılmış mal değil orlarda çok olur çift çeker alıp pişman olan çabuk satan :) uşakta manisada boldur boyle traktorler denizli çivril kıralana gelir birde bizim koye traktor un merkezi derler bizim buraya :)
baksen bunu bilmiyordum ama manisa da balıkesirde çok oldugunu biliyordum... bunun kabinlisi olsa güzel olurdu :D

nh link=topic=35517.msg302548#msg302548 date=1287493938' Alıntı:
baksen bunu bilmiyordum ama manisa da balıkesirde çok oldugunu biliyordum... bunun kabinlisi olsa güzel olurdu :D
erkunt tan once tt 55 vardı 4 çeker uşak tan aldık sonra manisadan da çıktı 2009 model mi neydi 50 saatte di almış pişman olmuş geri galericiye satmış ordan biliyorum yani sıfır ayarında çok traktor çıkıyo oyle yerlerde genelliklede newhollandın yeni td tt serisi çıkar manisanın selendi die bi ilçesinde td 65s dt vardı adam 34 çekiyodu bi dusunelim dedik sonra adam 36 milyara çıkarttı fiyatını bizde iyi pirim yapıyo senin traktor durdugu yerde dedik almadık ama 2008 di traktor bin saatten biraz fazladı ama güzeldi adama kızınca almadık yani orlarda yeni traktor çok olur

uşakda kazalısıda vardır :) gecende 55-56 baktım 2007 model x galeride:) 28 çektiler sonra 31 pazarlık koyulaştı traktör haşat olmuş kollar kopmuş sonra saati değişmiş arka tekerlerde çok boşluk vardı ölelikler kaldı:) başka yerden de sıfır aldık:)))

ama dikkat edecen:) kaportasına bakmıcan içine bakacan :) uşakta koyu da çalışan falan çok traktör var:) ama şansla gelıyo tabıkı:)

AKGÜN43 link=topic=35517.msg302564#msg302564 date=1287495783' Alıntı:
uşakda kazalısıda vardır :) gecende 55-56 baktım 2007 model x galeride:) 28 çektiler sonra 31 pazarlık koyulaştı traktör haşat olmuş kollar kopmuş sonra saati değişmiş arka tekerlerde çok boşluk vardı ölelikler kaldı:) başka yerden de sıfır aldık:)))

ama dikkat edecen:) kaportasına bakmıcan içine bakacan :) uşakta koyu da çalışan falan çok traktör var:) ama şansla gelıyo tabıkı:)
kardeş goz var nizam var bakarsın işine gelirse alırsın yani kimse bogazına bıçak dayamıyoya bak sana gore ederi neyse verirsin anlaşılırsa alırsın o kadar basit :) dilin kemigi yok tutturan satıyo tutturamayandan ucuza alıyon