Erkunt E Serisi Bereket 60/e

14.06.2009
19,061
1,840
Kütahya

Arkadaşlar sizler için Erkunt e serisinden birkaç resim paylaşıyorum... Göze çarpan ilk özellikler;arka ağırlıklar birer tane eksiltilmiş, ön ağırlıklardan 2 adet eksiltilmiş, üst çeki yok, koltuk sıradanlaşmış, klima yok v.b. bir çok şeyden tasarruf edilmiş.

Ynt: Erkunt E Serisi Bereket 60/e

Arkadaşlar; yorumlar için ayrıca teşekkürler.. Ben saadece bir araştırma yaptım, fark varmı dedim.. Normal tavlı yerlerde hiçbir fark olmuyomuş, ağır ve sert topraklarda e serileri, önceki zf şanzumana ve fazla sayıda ağırlığa sahip olanlar kadar başarılı değilmiş..:) Çekiştirmede çekilebileceği kanatine vardım..:D
Zaten bayideki arkadaşta; çekiştirmede bir mantık yok falan... diyodu..:D

paylaşım için tesekkurler.. e serisini zaten ucuz olsun diye cıkardılar.. herkes alabilsin diye dogal olarak agırlık v.s bu gibi parcalardan biraz daha fiyatı düşürmeye çalışmışlar.. zaten .. diger yerlilerin normal modelleride böyle onlarla fiyat konusunda yarışmak için e serisi çıktı.. tarla serisinde herseyden fazla fazla koymuşlar agırlıklar bile fazla :)) fiyatıda fazla tabi.. bence iyi bi çalışma olmuş.. nh nin 65bg altı traktörlerinde levye yok sanırım td65 ten küçügü bizim burada yok onun için emind degilim ama yok diye biliyorum.. bu 58bg ve levyeli.. bu seğmentte idalı bi model..

ceya023 link=topic=35543.msg302421#msg302421 date=1287428748' Alıntı:
paylaşım için tesekkurler.. e serisini zaten ucuz olsun diye cıkardılar.. herkes alabilsin diye dogal olarak agırlık v.s bu gibi parcalardan biraz daha fiyatı düşürmeye çalışmışlar.. zaten .. diger yerlilerin normal modelleride böyle onlarla fiyat konusunda yarışmak için e serisi çıktı.. tarla serisinde herseyden fazla fazla koymuşlar agırlıklar bile fazla :)) fiyatıda fazla tabi.. bence iyi bi çalışma olmuş.. nh nin 65bg altı traktörlerinde levye yok sanırım td65 ten küçügü bizim burada yok onun için emind degilim ama yok diye biliyorum.. bu 58bg ve levyeli.. bu seğmentte idalı bi model..
güzel yapmışlar gerçekten ama abi nh ın td serisi levyeli td 55 var onlarda levye olması lazım abi paylaşım için tşkler

Bayii; sadece Kısmet 55 modelinde torq destekli shutle şanzuman olduğunu söyledi.. 60 ve üstü modellerde bu bahsettiğimiz levye olayı yokmuş..:)

nailyetek link=topic=35543.msg302509#msg302509 date=1287480115' Alıntı:
Bayii; sadece Kısmet 55 modelinde torq destekli shutle şanzuman olduğunu söyledi.. 60 ve üstü modellerde bu bahsettiğimiz levye olayı yokmuş..:)

bayinin bi yanlışı vardır :)) çünkü bereket 60 /e ilk çıktı ozaman 60 üstü modelleri yoktu zaten.. ama gecen ay 70/e ve 80/e yide cıakrdı erkunt.. şuan servet80/e de mevcut aynı şanzumanı kullanıyor.. 12+12 e serisi tum traktörlerinde aynı 12+12 şanzuman mevcut.. bayinin belki haberi yoktur yeni cıkan 70/e ve 80/e den :) girsin erkuntun sitesine baksın :)))