İŞTE BODYBUİLDİNG BÖYLE BİŞEY::!!!!

Ynt: İŞTE BODYBUİLDİNG BÖYLE BİŞEY::!!!!

vay be abi bunlara kafa tutucak adamın vay haline birde bunlardan bir kaçı gibi adamın olsun korkma sırtın yere gelmez bagla 2 12 numara sabanı banamısın demz işin şakası hakikatten özenilcek kadar bir vücuda sahipler birde abi seninde var heralde vücut geliştirmeye :)

iş yürekte biter,

bu iş spordan çıkmış gösteri olmuştur artık, çıkarın karşısına bi kickboks ' cu canını cıkarır iki dakika ' da.

Şişik kaslar kısa bir süre içinde aşırı hareketli olma durumunda kasılmalara neden olur, reflekslerin yavaşlamasına neden olur, bu yüzden de bu sporcuların bu işi spordan ziyade gösteri için yaptıkları bellidir. Ama kendi düşünceme göre özenilecek br tarafı yok.

:D

Bunlardan birkaçı adamın olsa, sende bunlarla iş yapsan bunlara güvensen, pancar kantarında sıra beklesen bi kavga çıksa, Türk çiftçisi bu çıfıtlardan falan korkmaz ha çiftçi için bunlar kas yumağıdır ev kedisidir =)) Duman attırır valla bunlara. :D

Güzel birşey değil ama, estetiğe her zaman önem veren biri olarak bunu hiç estetik bulmuyorum.
Aşırı kas vücudu yorar.

badybuilding ile duz ve uzun kasları geliştirirsin buda daha erken kasların kendini göstermesini saglar.. eklemlerdeki ve oynaklardaki kaslarsa inşaatçilar v.s cok calıştırır bunlar yeterli beslenme ve duzensiz çalışma oldugu için görünüş olarak dengesiz olur ve estetik durmaz.. bu acıdan bodybuildin yapılmalı ancak aşırı degil çünkü cok yapılınca ilerde sarkma olayıda oluyor.. onun dısında insan vucuduna ve saglıgına baya faydası vardır.. agırlık kaldırma v.s. mesela sırt ve bel harektleri ilerde fıtık olmanızı engelşleyecek kadar o kasları geliştirir en azından.. bu video da izlediklerimiz zaten yarışmacıdır özel olarak beslenirler hatta hormon alanlarda var.. bi sürü yag yakıcı kullanarak aylarca pilav ve haslanmış tavuk yiyerek hazırlanırlar :)) cok zahmetlidir.. kasları bozulmasın diye idman programından baska hiç bi hareketi yapmazlar.. koşma zıplama hoplama gibi :)) bende senede bi kaç ay takılırım sporsalonuna cok faydasını gördüm.. tum vucutta kan dolasımını artırdıgı için cok zinde oluyorsunuz..

Lisedeyken kickboks yapmıştım lisansımda vardı, üniversiteye geçince futbol dışında spor ihtiyacım yok şükür Tanrıya.

=))

Köy havası nedir hepimiz cok iyi biliriz, Okula başladığımda işlerden bertaraf ediyorum diye seviniyordum, ama iş öyle değil işte, işlerden biraz uzak kalınca hamlama ve antremansızlık baş gösteriyor.

Ben zinde kalmak için spor salonuna takılmıyorum, =)) Keşke köye gitsemde işlerin ucundan tutsam yeter, kendimi o zaman zinde hissediyorum. :D

işte o zaman gelsin bodybuilder ' in en kral sporcusu. :D

Bu sporu biliyorum, dikkatli ve hassas uygulanması gereken bir programı var, teferruatlı iş bana göre.