buda benden, yeni aldığımız ünlü pulluğumuz 4 lü 13 numara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4907.jpg

4933.jpg

4939.jpg

4942.jpg

Ynt: buda benden, yeni aldığımız ünlü pulluğumuz 4 lü 13 numara

videoda ekliycem ama traktörümüz gelmedi td 80 aldık bu hafta içi gelcek kısmet olursa geldiğinde tarla sürerkende videosunu çeker eklerim biz traktör gelmeden pulluğu getirdik :) inşallah iyi çeker bunu :)

hayırlı olsun kaça aldın bu sefer ünlü iyi pulluk yapıyor benim 6lı çok ince çok hafif 2500 tlye almıştım ben bu en az bi 3250 vardır.

hayırlı ugurlu olsun kardesım valla bizde bir pulluk almayı düsünüyoruz bizimde case jx 70 traktör var şimdi çektigi 4 lü 11 biz 5 12 li felan almayı düsünüyoruz ama sizin pullukta fena olmazmı bazıları 4lü 13 lü 14 lü iyi gelir diyor bazıları 5 li 12 li diyo sizce hangisi yardım ederseneiz cok sevinirim

[size=12pt]Senin traktöründe hayırlı olsun kardeşim bizim td80 için aldık bu pulluğu 3 pistonlu 83 beygir bizimkiler sizin traktör de 4 pistonluda olsa 3 de tahminim 75 beygir falan civarıdır, şöle söleyim mesela alpler in 4 lü 14 numarasının götürdüğü yerle ünlünün 4 lü 13 ünün götürdüğü yer aynı bence ünlü 4 lü 13 numara alın traktörünüz seri çalışır yakıttanda tasarruf edersiniz hemde yokuş olan tarlalarınız varsa daha rahat kullanırsınız biz mesela şimdiye kadar hep alpler kullanıyorduk ünlüyü denedik bıçakların arası mesafe biraz daha açık olduğu için zorlamıyor traktörü yani arkadaki bıçağın cevirdiği toprak öndekini sıkıştırmadığı için rahat gidiyor ünlü pullukla traktör, ünlü almanızı tavsiye ederim memmun kalırsınız.[/size]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...