Claas Lexion 600

Ynt: Claas Lexion 600

Mustafa abi bu birşey değil.Bu 600 ' lerin orijinal videosunu izlediysen görmüşsündür.Tarla,3 tane Lexion ' un(tek seferde toplam 27 metre gidiyor.)bir günde bitiremediği kadar büyüktü.

b.ozyurt link=topic=4182.msg43106#msg43106 date=1212499969' Alıntı:
Mustafa abi bu birşey değil.Bu 600 ' lerin orijinal videosunu izlediysen görmüşsündür.Tarla,3 tane Lexion ' un(tek seferde toplam 27 metre gidiyor.)bir günde bitiremediği kadar büyüktü.

O kadar çok izledim ki hepsi karıştı artık. Mutlaka izlemişimdir, doğru diyorsun ne tarlalar var ya. Makinelerde tarlalarda süper...

güzel fotoğraflar kardeşş eline sağlık süpermiş...
1rapsdreschenj6kopie1ln0.jpg

bu fotodaki motor hangi serii

Süper resimler Berk...CLAAS ' lar dehşet hemde kanola biçiyorlar bu senede ben böyle fotolar çekecem inş..Ama o Atles ' in yerine bizim Ares olcak ama romork çekmicek pulluk çekecek.. :D Biçerdöverle peşpeşe sürecem kanola yerlerini...

Tabii ki Erkan abi.Yalnız makineyi pek temizlemiyorlar.Kapkara olmuş.Çünkü bir günde böyle olmaz.
Arkadaşlar size bir anımı anlatayım.8070 ile buğday biçiyoruz.Biçerdöverin lastiği patladı.Koyduk motor arabasına yaptırmaya götürüyoruz.Yolda giderken bir John Deere 630 ' a denk geldik.Makine kapkara.Yeşili gözükmüyor.Doğal olarak şoför de kararmış.Adama selam verdik.Bir güldü bize.Kakpara makine içinde o beyaz dişler çok acayip oluyor.Çok güldüm olaya:D