İneklerin Gözükmeme Sorunu

Arkadaşlar Bu Oyunun Genel Sorunu İnekler Heralde P ' den İnek Satın Alıyorum Ama İneklerin Olduğu Çitlerin İçinde Gözükmüyor Pda ' dan Baktım 3 Tane İnek Alıp 3 İnek Alındı Diyor Ama Çitlerin İçinde Gözükmüyor Islıkta Çaldım Oyle Yaptım Böyle Yaptım Olmadı Acaba Güncelleme Mi Yapmam Gerekiyor Sorunumu Çözemedim Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Şimdiden Teşekkurler :S

Ynt: İneklerin Gözükmeme Sorunu

mehmet2010 link=topic=35999.msg312246#msg312246 date=1291566978' Alıntı:
www.* * * * * ** .u* * **z.com a girip tsz v3.11 adlı yamayı indirip,yeni oyuna o haritayla başlarsan ineklker görünür

Senin dediğin yama değil komple harita..Bilmeden ezbere iş yapmayın. Bazı haritalrda o sorun varken bazılarında yok..Mesela england maps adlı haritada ne kadar inek alırsan görünmektedir.

Ynt: İneklerin Gözükmeme Sorunu

aaamaaa link=topic=35999.msg312623#msg312623 date=1291669160' Alıntı:
ARKADASLAR BENDEDE INEK ALIYOM INEK SAYIM 205 AMA CILTIN ICINDEKI INEK SAYISI 10 BU NASIL OLUYO PEKI ?
senin ki problem değil olması gereken bir durum 250 ineği görüpte ne yapacaksın sonuçta inek sayısını info ekranında görebiliyorsun çiftlikte görememenin nedeni oyunda kasmaya sebebiyet vermemesi için yapımcı firma tarafından 10 tane ile sınırlandırılmış olması