4x4 traktör almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

islerimiz cok agır seker pancarı yetistiriyoruz toprak cok agır dayanıklı servis parca sorunu olmayan traktör düsünüyorum erkunt seviyorum ama servis sıkıntısı var galiba yakıtı cok güzel bildigiim kadarıyla

Ynt: 4x4 traktör almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

çekiş ve 2.el istiyorsan nh derim.2. elide gider sıfırıda gider.peynir ekmek gibi satıyor burdaki galeri.td80 öneririm.turbo intercoler.

arkadasım 2. el ve fıyat konusunda uygun olsuun dııyorsan mf sana ıdeal bence. ancak mf lerın kullanımı new holland yada john deere gıbı markalardan zevksız yanı sadece motor olsun dıye yapıyor mf ..

erkunt servet tavsiye ederim tabiki 3 yıl garantisi var sıfır alırsan tabikiama garantisi bittikten sonra arıza verirse parçaları pahalıymış oyle diyolar ama zaten bozulmaz kolay kolay ve yakıttan ettigin tasarrufu parça da verirsin olacagı bu olur ama çok bozulacagını dusunursende nh al nh ın parça sorunu olmaz ucuzdur ama şu konuda eminim ki nh erkunt tan daha fazla arıza veriyo mesela td 654x4 lerin balata sıyırması meşhurdur bizim burda 3 kişinin kisi sıyırdı şahsen biriside bizdendi ama 70 66 4x4 alırsan onlar daha dayanıklıdır

cazgin0020 link=topic=36033.msg305491#msg305491 date=1288680561' Alıntı:
erkunt servet tavsiye ederim tabiki 3 yıl garantisi var sıfır alırsan tabikiama garantisi bittikten sonra arıza verirse parçaları pahalıymış oyle diyolar ama zaten bozulmaz kolay kolay ve yakıttan ettigin tasarrufu parça da verirsin olacagı bu olur ama çok bozulacagını dusunursende nh al nh ın parça sorunu olmaz ucuzdur ama şu konuda eminim ki nh erkunt tan daha fazla arıza veriyo mesela td 654x4 lerin balata sıyırması meşhurdur bizim burda 3 kişinin kisi sıyırdı şahsen biriside bizdendi ama 70 66 4x4 alırsan onlar daha dayanıklıdır
vala arkadaş sizin oralara verilen nh ler kesin fabrikanın hatalı traktörlerini vermişler :D bizim köyde var 2006 model şuana kadar daha kapak açtırmadı adam.motorun saatide 6000 küsürde.motor hiç durmaz.

sıfır servet alabilirsin agır toprak yapısında gayet iyi performansı.. pancar römorklarınıda rahat cıkarırsın tarladan :)
kubotada şahane traktör 95bg güçünde ama eger daha güçlü ve buyuk istiyosan kubota me9000 de güzel traktördür..
erkuntlarda parca sorunu olmaz.. tum parcaları ankarada ital degil zaten.. servisleri bölgeden bölgeye değişir ama fabrika çok alakalı arızası oldugunda direk fabrika ile temasa gecebilir yardım alabilirsiniz.. olacagınıda sanmıyorum garanti 3 yıl oldu.. guvenmeseller yapmazlardı..

Az yaksın ve uygun olsun diyorsan nh alma. Bnce 3.105D phantom veya 3085D phantom olabilir yakıttan tasarruf ve uygun. Turbo + ıntercooler. En iyi 4x4 diorsan 'MASSEY FERGUSON 3070' Ama su uzelin 3000 serisi değil. avrupadaki 90 -100 hp gücünde. avrupadan getirtirsin 50$ :D

firari11 link=topic=36033.msg305655#msg305655 date=1288727445' Alıntı:
vala arkadaş sizin oralara verilen nh ler kesin fabrikanın hatalı traktörlerini vermişler :D bizim köyde var 2006 model şuana kadar daha kapak açtırmadı adam.motorun saatide 6000 küsürde.motor hiç durmaz.
firari kardeşim bilmiyorum walla ama gerçekten bunlar yaşandı 60 66 da newholland markası td 65 de newholland markası 60 66 yı o kadar zorladık banamısın demedi o kadar saglam traktor yani ama aldıgımız 2007 model td 65d dt 2 hafta içinde 2 3 arıza verdi sanayiye gidiyoruz el ayak sıgmıyo eski newholland lar ı herkez arıyo şimdi 60 66 gibi 70 66 gibi traktorleri sadece boşta biraz fazla yakıyor ama bozulmuyo arızası olmuyo hiç değilse

cazgin0020 link=topic=36033.msg305759#msg305759 date=1288797214' Alıntı:
firari kardeşim bilmiyorum walla ama gerçekten bunlar yaşandı 60 66 da newholland markası td 65 de newholland markası 60 66 yı o kadar zorladık banamısın demedi o kadar saglam traktor yani ama aldıgımız 2007 model td 65d dt 2 hafta içinde 2 3 arıza verdi sanayiye gidiyoruz el ayak sıgmıyo eski newholland lar ı herkez arıyo şimdi 60 66 gibi 70 66 gibi traktorleri sadece boşta biraz fazla yakıyor ama bozulmuyo arızası olmuyo hiç değilse
Vala kardeşim.eski nh lere kimsenin içi ısınamadı.ama inan bu son modelleri çok şahane motor.ayrıca bnm td65s d serisiyle karıştırma.dikkat edersen şanzumanları aynı deil.s serisi biraz daha kara düzen yani inan eski fiyat kadar sağlam bnm motor.

AKGÜN43 link=topic=36033.msg305762#msg305762 date=1288797578' Alıntı:
cazgın kardeş erkunta el ayak sığıyomu???
yeni oldugundan bizimkiler daha bozulmadı arıza verirse yapılmasına bakarız sıgıyomu sıgmıyomu ama inş vermez şoyle devam eder memnunuz el ayak sıgmıyo dedigimde debriaj pimi kopmuştu ben kullanırken 65 i pimi takana kadar adamlar ak la karayı seçtiler el sokup yapamadılar zor yaptılar ve kabin sonradan takma gozde kabindi balata sıyırdıgından motoru parçalamaları kabin in baglantılarını sokmekten daha kolaydı onun soyledim

firari11 link=topic=36033.msg305934#msg305934 date=1288813306' Alıntı:
Vala kardeşim.eski nh lere kimsenin içi ısınamadı.ama inan bu son modelleri çok şahane motor.ayrıca bnm td65s d serisiyle karıştırma.dikkat edersen şanzumanları aynı deil.s serisi biraz daha kara düzen yani inan eski fiyat kadar sağlam bnm motor.
td 65 s leri bilmiyorum tabikide ama eski motorlar tutulmadı diyorsun bugun 70 66 tek çeker kabinli vardı sordum arkadaşın galerideydi 38 milyar para çektiler pahalı değilmi dedim ben o fiyata erkunt 70t çift çeker alırım dedim ya 38 diyoruz ama 37 ye veririz dedi yani denizli bolgesinin en çok tutulan traktoru eski tek çeker traktorler yenilerde tutuldu tabikide nh ın hepsi tutuluyo ama eskiler bi başkaydı diyo herkez

cazgin0020 link=topic=36033.msg306207#msg306207 date=1288965930' Alıntı:
td 65 s leri bilmiyorum tabikide ama eski motorlar tutulmadı diyorsun bugun 70 66 tek çeker kabinli vardı sordum arkadaşın galerideydi 38 milyar para çektiler pahalı değilmi dedim ben o fiyata erkunt 70t çift çeker alırım dedim ya 38 diyoruz ama 37 ye veririz dedi yani denizli bolgesinin en çok tutulan traktoru eski tek çeker traktorler yenilerde tutuldu tabikide nh ın hepsi tutuluyo ama eskiler bi başkaydı diyo herkez
ben onu demek istemedim.ilk td serisi yani turbosuzları pek tutulmadı şuanda cayır cayır satıyor bilecikteki nh serisi.adamlar motor yetiştiremiyorlar.