İZELMAK Yem karma

arkadaşlar harika bi alet kaba yem kuru yem ne kadar çeşit yem varsa
hepsini bir tam manasıyla karıştırıp kaliteli yem hazırlıyor en güzel yanı
yulaf yonca veya ot balyasını inceltip kıyım yaptığı için hiç bir verimliliği olmayan
saman kullanma ihtiyacını ortan kaldırıyor ve ben artık saman balyası kullanmıyorum
bunu alalı dört ay kadar oldu ve çok memnunum
d54c8c55.jpg

27e12490.jpg

b0eca5b3.jpg

4e2235b2.jpg

e468a44c.jpg

ab0333b9.jpg

433bcadf.jpg

70d21f5c.jpg

e75e7159.jpg

bd49dc1a.jpg

Ynt: İZELMAK Yem karma

Paylaşım için tşk hayırlı olsun sisteminiz güzel sanırım süt sığırcılığı yapmaktasınız hayvanları yakından ve iç düzeninide görmek isteriz paylaşımlarının devamını bekliyoruz

Ağır abi link=topic=36071.msg305415#msg305415 date=1288639318' Alıntı:
Paylaşım için tşk hayırlı olsun sisteminiz güzel sanırım süt sığırcılığı yapmaktasınız hayvanları yakından ve iç düzeninide görmek isteriz paylaşımlarının devamını bekliyoruz
süt işi yok bir yıl öncesine kadar besi yapıyodum ordan kalma bir kaç dana var ama şu anda damızlık düve işine yönelmiş durumdayım

ÇağRı link=topic=36071.msg305451#msg305451 date=1288647664' Alıntı:
fiyatı ve kapasitesi nedir acaba ?
biz bunu aldığımızda piyasası 13000tl civarıydı 12000tl ye pazarlık yaptık hibe desteğide vardı oda çıkınca bize maliyeti 6000tl oldu
4 tane balyayı artı katacağın yemle slajda dahil beraber rahat karma yapıyor

öncelikle hayırlı uğurlu olsun maknanız size bir şey sorucam bu kaç m3 ve bir seferde kaç hayvanı beslenmesini sağlıyor bende besi ve süt sığırı alıcam kısmetse benim çizdirdiğim projede bir yemlik sırasında 20 hayvan olacak krediye başvurdum ve böyle bir makina arıyorum yani bu yem karma ve dağıtma makinası 80 baş büyük baş hayvana yeterli gelirmi acaba ?

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

metehan yenioğlu link=topic=36071.msg330584#msg330584 date=1296081198' Alıntı:
öncelikle hayırlı uğurlu olsun maknanız size bir şey sorucam bu kaç m3 ve bir seferde kaç hayvanı beslenmesini sağlıyor bende besi ve süt sığırı alıcam kısmetse benim çizdirdiğim projede bir yemlik sırasında 20 hayvan olacak krediye başvurdum ve böyle bir makina arıyorum yani bu yem karma ve dağıtma makinası 80 baş büyük baş hayvana yeterli gelirmi acaba ?

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
arkadaşım 50 büyük baş en fazla 60 hayvan içn yeterli bi alet senin söylediğin sayı için bunun 5.5 m3 lüğü yeterliği yerli olur sanırım

fiyatı açıklamışsınız kusra bakmayın görmedim birden.ben bu şirketin sitesine girdimde acaba sizin traktör kaç beygir sormamın sebebi ben bu iş için ahırda rahat manevra yapabilsin diye TT 75 standart almak üzereyim 72 beygir gücünde portatif ön kepçe aparatıda bağlanacak yani 7 m3 lük makinayı çekermi diye düşünüyorum.