Steyr'la Süne İlacı Atarken....

Arkadaşlar geçen hafta süne ilaçlarını atmaya başladık...Steyr 3 gün hiç durmadı...Hem bizim hemde bizim iki arkadaşın yerlerine ilaç attık toplam 1300 dönüm etti...En sonunda Steyr tarla yüzü gördü Steyr ' ı almamızın tek sebebi buydu koca sene yatar bitek bu işi yapar... :D

Bende Mf 3.085 ile 3 gün tankercilik yaptım.Sabah 7 ' de tankerle tam gaz giderken bide baktım kameralar beni çekiyo.. ;D Erkan Abi videomu çekti onuda yolluyorum...Bide Valtra 800 vardı oda tankercilik yaptı ama en çok ben Mf ile yaptım nede olsa hızlı şöförüz...

Size Mf hakkındaki düşüncemi söyleyim..Çekişine bişi diemem çünkü tankerle anlaşılcak bişi değil 3 tonluk tankerle motorun çekişi anlaşılmaz ağır iş lazım...Kötü yanı kabin içinde çok ses var vites sayısı çok az ve kabin içinde ergonomi hiç yok gaz pedalı ii yerde değil adamın ayağı yamuluyor vites kolu çok uzak vitese takmak için eğilmem gerekiyor..Bunun dışında bişi söyliceğim yok...

image.aspx

Buda bizim Toyota geçen gün yeni bi Nissan ' la göt göte bağladık yakında videolarını yolları siteye....

image.aspx

İşte kullandığım Mf..

image.aspx

image.aspx

Buda Valtra 800 arka plandada Steyr...

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

Ynt: Steyr'la Süne İlacı Atarken....

akgul link=topic=4192.msg43252#msg43252 date=1212510333' Alıntı:
süper resmler ve video meriç...paylaşım için saol.....ama tankerin kapanı acık unutmuşun suyun yarısı gidene kadr dökülmüştür...

Yok Akgül hep öle kullanıyoz hortumları dışarı çıkarınca tankerin pompası hava yapıyo su basmıyo bizde içinde bırakıyoz su dökülüyo ama naaplım... :D

Güzel fotolar meriç,şahsen özellikle traktörde vites değiştirme kolaylığına ve gaz pedalına bakarım.Bazı traktörlerde gaz pedalı alakasız yerde oluyo,eğer bunda da böyleyse kötü bir özellik...

ÇağRı link=topic=4192.msg43320#msg43320 date=1212512333' Alıntı:
Güzel fotolar meriç,şahsen özellikle traktörde vites değiştirme kolaylığına ve gaz pedalına bakarım.Bazı traktörlerde gaz pedalı alakasız yerde oluyo,eğer bunda da böyleyse kötü bir özellik...

Evet gaz pedalı çok kötü yerde eğer bu motorun sahibi olsaydım değiştirirdim uzun süre ayakla basılmıyor ayak ağrıyor...

viteste gaz pedalıda güzel bence ama tankeri kapatman lazım diye düşünüyorum bende su çekiyom tankerle hortum boşalınca tekrar dolduruyorum benim pompa 3 lük bide doldururken epey zaman alıyo ama yapacak birşet yok fotolar için sağol

konyaligencciftci link=topic=4192.msg43460#msg43460 date=1212518952' Alıntı:
Güzel resimler ve video Meriç şikayetlerinde haklısın bende şikayetçiyim gaz pedelından ama vitesle hiç bir sorunum olmadı.....

Gaz pedalı bence çok kötü yerde viteslerdede eli uzun adam lazım 2 ' ye takmak için eğiliyom...

atacankocer23 link=topic=4192.msg43489#msg43489 date=1212519820' Alıntı:
viteste gaz pedalıda güzel bence ama tankeri kapatman lazım diye düşünüyorum bende su çekiyom tankerle hortum boşalınca tekrar dolduruyorum benim pompa 3 lük bide doldururken epey zaman alıyo ama yapacak birşet yok fotolar için sağol

Valla bizim zamana ihtiyacımız var dökülen suyu hesaplamıyoz..

NsL link=topic=4192.msg44430#msg44430 date=1212611481' Alıntı:
güzel paylaşım sisleme cihazımı o iyi oluyo tanecik sayısını artırıyo ama rüzgar olmassa

O sisleme cihazı değil üstünde iki ader büyük meme mevcut elektrik ile sağa sola dönüyorlar bu sayede ilacı atıyor fakat ot ilacı atılmıyor sadece böcek bazı yerlere denk düşmüyor..

alipasalierkan link=topic=4192.msg45091#msg45091 date=1212695523' Alıntı:
Güzel paylaşım Meriç... Sistem excellent..:D

Öle Erkan Abi yine ilklere imza atıyoruz..