valtra a95 massey ferguson 3.095 hangisi daha iyi_?

Ynt: valtra a95 massey ferguson 3.095 hangisi daha iyi_?

benim bildiğim valtra dan önce üretilen valmet traktörleri vardı onlar volvo ile beraber üretiliyor
motorlarıda volvo biliyorum. daha sonra bu firmalar ayrıldı valtra olarak devam etti ve agco firmasının
bünyesinde üretimine devam ediyor.
birde şu 120 000 saat motor ömrü biraz fazla değilmi?

daha yeni teknik özelliklerine baktım ordada sisu motor yazıyo anlamış değilim.bide 120bin banada fazla geldi adam torunun torununa yete dedi bana acaba son modelleri volvomudur benimde aklım karıştı

bir ay önce yeni hattat 110 luğu inceledim fuardaki yetkili kişinin açıklamasına göre
hattatlar perkins motor standart şase yeni yerli tasarım kabin şanzıman aynı 16+8-12+12 seçenekleri
valtralar susi motor şaseli gövde açıklamasında bulundu.

evet a95 şaseli ve volvo motoru oldugu soylenıyor fakat susi motoru oldugunu bızde motorun ustundekı etıkete bakınca anladık.1 adet a95 ı bu hafta ıcınde teslim alıcaz

YALÇIN link=topic=36121.msg306141#msg306141 date=1288906931' Alıntı:
evet a95 şaseli ve volvo motoru oldugu soylenıyor fakat susi motoru oldugunu bızde motorun ustundekı etıkete bakınca anladık.1 adet a95 ı bu hafta ıcınde teslim alıcaz
hayırlısı olsun güle güle kullan.

önce pompa arıza verdi pompayı eski ayara getıremeyınce yenısı takıldı yenı pompadan sonrada motorun çekisinde düşme başladı walla en son bildigim turboyla ilgiili arızası vardı servis beklıyordu.ha bunları duydun nıe gıdıp valtra aldın deme sakın bize volvo motoru var denildi üzerlerinde susi motoru oldugunu geç ögrendik biraz :D