SALİH'İN RESİMLERİ

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
: SALİH'İN RESİMLERİ

[Salih benimde dikkatimi çekti o ne yav TDS serisine benziyor ama onlarında 95 liği yok diye biliyorum.Hem motorun logosundada sadece TD95 yazıyo, TDD serisinden kaporta olarak değişik TDS den ise büyük ve logoda ' ' S ' ' falan bişi yazmıyo kafam karıştı yaw :D :D/color]

: : SALİH'İN RESİMLERİ

ÖZzGÜR link=topic=405.msg2233#msg2233 date=1198488046' Alıntı:
[Salih benimde dikkatimi çekti o ne yav TDS serisine benziyor ama onlarında 95 liği yok diye biliyorum.Hem motorun logosundada sadece TD95 yazıyo, TDD serisinden kaporta olarak değişik TDS den ise büyük ve logoda ' ' S ' ' falan bişi yazmıyo kafam karıştı yaw :D :D/color]

bunları yurt dışına gönderiyorlar galiba
birde yurt dışına gönderilen motorlarda plus serileri war td lerde bu onlardan olsa gerek

: : : SALİH'İN RESİMLERİ

POYRAZLI SALİH link=topic=405.msg2234#msg2234 date=1198488477' Alıntı:
ÖZzGÜR link=topic=405.msg2233#msg2233 date=1198488046' Alıntı:

bunları yurt dışına gönderiyorlar galiba
birde yurt dışına gönderilen motorlarda plus serileri war td lerde bu onlardan olsa gerek

Plus olanlar normal TDD ' lerin kaportalarıyla aynı olması gerekiyo

: SALİH'İN RESİMLERİ

arkadaslar resımlerı turk traktor fabrıkasından cektım td serısı 3 ayrılıo td ler var 54c gıbı aynı 95/90/85/80 /70 olarak cıkıo tekerler onler acayıp bısı 14/9/24r24 hepsınınkı aynı genelde onu tt serısının aynısı vıtesler ortada yanı cok dandık bısı mexsıka gıbı yerlere gonderıolar bıde delta td serısı var onlarda da tek fark kabını olmsı hıdrolıkler falan aynı 56 serısınnkı gıbı zıncırlı falan bde tdd var yanı bzm kulandıgımız onlarda zatı bılıosunuz fulll son olarak arka camada arktık sılecek takıolar bu arada tl100a gerı verdık tn75da alkdık