deutzfahr agrolux 50 4lü 9 numara

Ynt: deutzfahr agrolux 50 4lü 9 numara

arkadaşlar ben bu 50 deutz a bindim 70-56 ile kafa kafaya gidiyor biz 4 10 numara alpler taktık birebir denedik iddalı arkadaşlar varsa tam yarışacakları traktör

rençberçiftci link=topic=36203.msg316396#msg316396 date=1292697181' Alıntı:
Büyük olmadığı, gidişinden belli oluyor.
tamam abi haklısın cok iyi gidiyor ama bn ona bsy demıyorm ne kadar buyuk alet kullanırsan motora gore o kadar omrunu yemez mı bnde 50 kılo tasırım 1 km gıder ama 40 kilo verseler belki 2 km giderm sana bole izah edem abi

bence o kadarda büyük değil yav 2009 2010 model motor 50 hp ye yakın gücü var hem pulluk ne kadar çok olursa o kadar az kesek yapar onu da düşünmek lazım bi 4 lü 9 lu da bana lazım kuru anızda ii olur 4 lü 10 lu bağladık bi vites düşmek zorunda kaldık

TT 55 link=topic=36203.msg316466#msg316466 date=1292745853' Alıntı:
eti ne budu ne.170 nm tork.2100 kilo ağırlık.kuruda önü kalkar tahminim.
aynen eti ne budu ne bu motorun aynısı bizim koye tanıtıma gelmişti inceledim turbo var motorlarda 4 lu 12 numara unlu yu çekiyodu ama tekerlerinde su falan oldugundan patiaj az yapıyo du ve yan koye aynı motoru sattılar adamlar 7 li çizel i patiaj yaptıgından çekemediler 70 66 ayarında en az diyolardı ama 70 66 7 li çizele banamısın demiyo :) ve 3 degarda 1 litre anca yakıyo dediler işte tanıtımda :)

niye arkutun 60 mışlı padanaj cekmiyor same 70 lik badanaşlıyor dahamı agır atmışlık 58 hp same 70 hp nasıl bundan iyi gidiyor hile yokmu bunda varsa tanıdın kayseri bayisine söylesin ler getirsinler güveniyorlarsa burda atıp kütülediyor pıcakla 2 seride gidiyormuş bakkardeşim karyamadan önce erkutu kullan dım elkazını cektim 2 attım yerinden kalk mıyor boşa yalan söylüyorlar 60 2 gidermii 70 lik gitmiyorda

yasin köse link=topic=36203.msg318786#msg318786 date=1293397340' Alıntı:
niye arkutun 60 mışlı padanaj cekmiyor same 70 lik badanaşlıyor dahamı agır atmışlık 58 hp same 70 hp nasıl bundan iyi gidiyor hile yokmu bunda varsa tanıdın kayseri bayisine söylesin ler getirsinler güveniyorlarsa burda atıp kütülediyor pıcakla 2 seride gidiyormuş bakkardeşim karyamadan önce erkutu kullan dım elkazını cektim 2 attım yerinden kalk mıyor boşa yalan söylüyorlar 60 2 gidermii 70 lik gitmiyorda

yasin cahille cenk edenin mabedine kılıç kaçar sen bakma bunların lafına tutturmuş bir yol gidiyorlar benim gibi kaale alma yeter 47 hp deutz turbolu diyen arkadaş gitsin bir baksın turbo bile yok ara şanzıman yok 4 seri 4takviye 2de 2 geri vites var bu videoyu ben çektim malı kötülemeye geldimi herkes saha kalkıyor dağ toprağı biraz yumuşak toprak en önemli özelliği bu traktörün direksiyonu düz tuttunmu arka lastikler çift çekiyor başka emsali hiç bir motorda yok sadece same ve deutzda var millet ne derse desin bu motorllar çok tutar yakıt yok denecek kadar az çeki bambaşka hidrolik aksam çok güzel

traktör boyuna hp sine göre o pulluğu iyi çekiyor ama tarla tavda yumuşacık kül gibi yani diyeceğim her tarlada böyle sürüm yapamaz bizm toprağımız hem taşlı hem sert olduğundan anca 3lü 10 pulluk çekebilr diye düşünüyorum traktörü kötülemek için yazmıyorum deutz iyi bi marka sonuçta... alk-*s alk-*s alk-*s