TOPRAK İŞLEMEDE SON TEKNOLOJİ basında(videolar eklendi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

köstebeg artık piyasada yakında arazilerde görebilirsiniz.slm arkadaşlar biraz gecikmeden sonra görüntüleri ekliyorum,çamurdan dolayı araziye giremedik.kurumasını beklemeden köstebek 3lü modelini çamurlu tarlaya soktuk.bu görüntüdeki 3lü modeli. sırasıyla digerlerinide ekleyecegim.köstebegi çeken traktör newholland td 85 (tek çekerde)
ankara/polatlı ve adana bayii türker tarım
TGTR HABER VİDEO
http://www.tgrthaber.com.tr/video_preview.aspx?guid=14662b50-262e-4db3-bd31-86c5204be10b

BEYPAZARI SOGAN TARLASI KOSTEBEG BİR SEFERDE GEÇTİ

Uploaded with ImageShack.us
URFA PAMUK TARLASI
urfa pamuk tarlası.MPG
bu aletin geliştirilmişi lekerlekli modeli en son tasarım yakında oda eklenecektir

TAŞLI TARLA

TAŞLI TARLA2

TAŞLI TARLA3

ÇAMURLU TARLA POLATLI 3'LÜ

Ynt: toprak işlemede son teknoloji basında(videolar eklendi)

always156 link=topic=36255.msg306716#msg306716 date=1289206732' Alıntı:
köstebeg artık piyasada yakında arazilerde görebilirsiniz.slm arkadaşlar biraz gecikmeden sonra görüntüleri ekliyorum,çamurdan dolayı araziye giremedik.kurumasını beklemeden köstebek 3lü modelini çamurlu tarlaya soktuk.bu görüntüdeki 3lü modeli. sırasıyla digerlerinide ekleyecegim.köstebegi çeken traktör newholland td 85 (tek çekerde)
ankara/polatlı ve adana bayii türker tarım
http://www.tgrthaber.com.tr/video_preview.aspx?guid=14662b50-262e-4db3-bd31-86c5204be10b
link görünmüyor

Ynt: TOPRAK İŞLEMEDE SON TEKNOLOJİ basında(videolar eklendi)

hilmibey link=topic=36255.msg306782#msg306782 date=1289231756' Alıntı:
pulluk yerine kullanılabilirmi bu alet???
bize uygun olanı hangisi???
fiyatı ne kadar acaba???

pulluk,goble,rotatil,kazayagı,çizel,tırmık,merdane vb.bu aletlerin yaptıgı her işi tek seferde yapıyor normal nadasınızı arkasındaki tertibatı kolaylıkla söküp yapabilirsiniz 8 ' li pulluk kadar yer götürüyor max 40 cm batıyor traktörde zorlanma yok.

hilmibey link=topic=36255.msg306794#msg306794 date=1289235033' Alıntı:
Kullanım ve fiyat hakkında bilgi alabileceğimiz firma yetkilisine nasıl ulaşabiliriz acaba...
ankara-polatlı-adana bayii türker tarım tic.ltd.şti yetkili yusuf türker 0536 258 34 02 detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ağır abi link=topic=36255.msg306886#msg306886 date=1289249683' Alıntı:
Paylaşım için tşk şu aleti pancar tarlasındaki işlevini merak ediyorum sert topraktaki performansını
ben teşekkür ederim,birkaçgüne kadar pancar tarlası ve çok sert zeminde çalışma görüntülerini yayınlıyacagım,arazi sınırı yok,ne şartlarda olursa olsun başarılı.

cruelmann link=topic=36255.msg306796#msg306796 date=1289235432' Alıntı:
hiç 40 cm batıomu$ gibi durmuo 10 cm gibi duruo ..
bende bunun 40 cm battığına inanmıyorum bu makina kanatimce sürülmüş ve nadas yerlerde yeri hazırlamak için kullanulabilir gibime geliyor ama önyargılıda olmamak gerek yeni videolarını bekliyoruz.

Alet iyi güzel hoş...
videoda görülen alet eski modelmiş.yenisi çok daha farklıymış amaaaaa...
35000 tl ye kim alır bunu merak ediyorum...

1 yıldır denemeleri yapılacaktı yapılıyordu derken daha doğru düzgün 1 tane bile video yok ortalıkta lafta öyle sürüyor böyle sürüyor alan yok sipariş yetişmiyor deniyor. ;D Biraz yılan hikayesi oldu köstebeg!

Bu aleti daha yeni görüyorum ve çok ilgimi çekti.
Bu aleti kullanan arkadaşlar bizlere deneyimlerini yazarlarsa çok memnun oluruz lütfen bizde bilgilerinizi tecrübelerinizi eksik etmeyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...