Yeni kasa erkunt 70 dt mi çeker yoksa nh 7066 dt kabinlimi çeker?

arkadaşlar bende nimet var 70 66 dt var kabinli 2002 model falan galiba kara kafa diyolar onlardan adam sattı ama traktoru erkunt u çeker die idda ediyor sizce hangisi çekerdi? resimlerdeki erkunt benim 70 66 nın fotografları alıntıdır ikisininde tekerleri sıfır ? lutfen arkadaşlar marka fanatikligi yapmadan soyleyin

Ynt: Yeni kasa erkunt 70 dt mi çeker yoksa nh 7066 dt kabinlimi çeker?

kardeş bak o çok zor işte tek çeker 70 66 4 lu pullukla takviye 4 te suruyo bizim burda çift çeker 1 . vites te çekse biz 2 nin buçugu var l 2 onda çekiyoruz 4 lu yu yani 1. vites ile 2. vitesin arasındaki vites ile çekiyoruz çiftte erkunt u yakalayamaz ve erkunt az yakar ama arka arkaya baglayınca ne olur bilmiyorum gelmiş tumosana erkunt a hepsine rest çekmiş sanayide ben sonradan duydum tabi sanayiye gitmiştik tentenesi kırıldı diger erkuntun onu yapabilirlermi die o zaman duydum ve adam galerici oldugu için satmış traktoru hangisinin çekecegini merak ediyorum arka arkaya baglayınca dogrusu

cazgin0020 link=topic=36259.msg306749#msg306749 date=1289221383' Alıntı:
kardeş bak o çok zor işte tek çeker 70 66 4 lu pullukla takviye 4 te suruyo bizim burda çift çeker 1 . vites te çekse biz 2 nin buçugu var l 2 onda çekiyoruz 4 lu yu yani 1. vites ile 2. vitesin arasındaki vites ile çekiyoruz çiftte erkunt u yakalayamaz ve erkunt az yakar ama arka arkaya baglayınca ne olur bilmiyorum gelmiş tumosana erkunt a hepsine rest çekmiş sanayide ben sonradan duydum tabi sanayiye gitmiştik tentenesi kırıldı diger erkuntun onu yapabilirlermi die o zaman duydum ve adam galerici oldugu için satmış traktoru hangisinin çekecegini merak ediyorum arka arkaya baglayınca dogrusu

bilemem ozaman 398 ı gectıne göre 70-66 yı harcar ozamn dedğine göre. . .

ikiside sonuçta 70 hp traktör.eğer 70-66 ya bi turbo attır erkunt fiatın tozunu göremez. o zaman takarsın l2 ye :D fiat gider seri 2 de :D

AKGÜN43 link=topic=36259.msg306750#msg306750 date=1289221709' Alıntı:
bilemem ozaman 398 ı gectıne göre 70-66 yı harcar ozamn dedğine göre. . .
kardeş ben 398 le yarıştırdıgım yok nh 70 bg erkunt 68 ama turbo var benimkinde birde hassasiyet ayarlanınca baya baya iyi çekiyo istedigin viteste istedigin pullugu çekiyo ve ben tarladaki performansı sormadım benim erkunt 2700kg yazıyo onde ama 2750 rahat geliyo denedik kantarda nh a baktım oda kabinli 2750 mi ne yazıyo eşit şartlarda oldugu için karar veremedim sordum ama siz başka yerlerden başka konular açıyosunuz

firari11 link=topic=36259.msg306752#msg306752 date=1289222786' Alıntı:
ikiside sonuçta 70 hp traktör.eğer 70-66 ya bi turbo attır erkunt fiatın tozunu göremez. o zaman takarsın l2 ye :D fiat gider seri 2 de :D
orasını bilmiyorum 70 66 dt yi hiç çiftte gormedim cunku ama 70 66 4 lu 12 yi takviye 4 de çekiyo onu biliyorum tabi çift çeker birde turbo olunca nasıl çeker orasını bilemem arkadaşım ama ben arka arkaya baglayınca yı merak ediyorum birde yenilerde on kilitleme var eski 70 56 70 66 gibi çift çekerlerin on tekerleri birisi aşşagıda birisi yukarıda olunca sadece birisi çektigi için çekişmede 70 66 hoplarsa tek i çeker mi die merak ediyorum yani 3 tekeri çekerse erkunt 4 teker çekerse erkunt suphesiz alırda oyle olmaz ikiside 4 teker çekerse ne olur bilmiyorum

yani kısaca 70 66 dt kullanan varsa ondan yorumu almak istiyorum ama fanatiklik ce değil dogru durus bi cvp istiyorum ben çekerim die idda etmem denemeden cunku agırlıklar eşit bg bucunun turbonun da o kadar yukte bişey değiştirecegini sanmıyorum cunku benim için agırlık ve teker in durumu tekerin yere tutunması onemli eşit olunca

Kardes 70 56 çok kuvvetlı traktör ama erkuntta gercekten kendını kanıtlamıs traktör ama bellı olmas ama arazide erkunt 10 kat daha ii

arazide tartışılma yapmaması lazım tabiki ama erkunt da nh ın eski 70 66 sı da agırlık dagılımları aynı kg ları aynı ikisininde onunde 10 agırlık var herşey aynı ama arka arkaya taksak nasıl olur onu bilmiyorum ama erkunt govde si agır arkası nh a gore çok az sanki nh ın arkası agır geliyo erkunt un da motor bolumu agır geliyo bana onun için birde erkunt un 2 teker arası 70 66 dan biraz daha geniş herhalde onun için ben erkunt die dusunuyorum ama adam millete rest çekmiş takalım falan demiştim ben onceden ona zencir getir dedim yok demişti snn arka orta kolu takalım dedi kol bukulecegi için olmaz dedim şimdi sattı ama traktoru

Aslında 70 66 sansuzami cok saglam, ağarlkta hemen hemen nimetle eşit valla bende merak ediyorum, bizim Tanidik birisi bu 2 Traktorude kullanıyorlar, Fakat 70 56 o 4wd nımetide sonradan aldılar 2 kardeş onlarrdan ben net bir yanit alirim, fanatiklik olmadan belkide ayni traktoru kullanan vardir sitede en iyi onlar ifade ederler bnu Cidden benden merak ediyorum 2 side sağlam, iyi bir Düello olcaği kesin )))

takmaya gerek yok, kullanıyorlar Zaten peş peşe yan yana çalişan makina 2 ' side . Adamlarin 2 bin dönüm Arazilari var, onlarrı görunce bi fikir alirim :) Fakat o 70 56

tek çekerlerinin çekişme videoları vardı nette nimet çekiyordu.. çekişmede nimeti çekecegini sanmıyorum çünkü 70-66 tam 4x4 degildir.. önler kilitlenmez hiç bi zaman.. nimet te otomatik ön dif klidi oldugundan kilitler patinaj esnasında...