SAME argon 70 karaşık fotolar

Ynt: SAME argon 70 karaşık fotolar

ya tokmakçı bu çiftliğe yeni başladı bu adam daha önce tekstilci imiş yaklaşık 1,5 yıl önce
başladı bu çiftliğe çok masraf yaptı ilk yazın amerika new cörsia dan 250 adet gebe hayvan getirtti
ama çok buzağı öldürttüler benim tarla buzağı mezarlığı oldu her taraf köpek doldu.
ilk iki fotoğraftaki padokları daha bitmemiş olan yerler şu andaki ineklerin olduğu yerler
geçici bu çiftliğin inşaatı dha 2 yıl sürer.

bartu link=topic=36317.msg307102#msg307102 date=1289336535' Alıntı:
ya tokmakçı bu çiftliğe yeni başladı bu adam daha önce tekstilci imiş yaklaşık 1,5 yıl önce
başladı bu çiftliğe çok masraf yaptı ilk yazın amerika new cörsia dan 250 adet gebe hayvan getirtti
ama çok buzağı öldürttüler benim tarla buzağı mezarlığı oldu her taraf köpek doldu.
ilk iki fotoğraftaki padokları daha bitmemiş olan yerler şu andaki ineklerin olduğu yerler
geçici bu çiftliğin inşaatı dha 2 yıl sürer.
o zaman bu adam da para b.. gibi ama akıl yok gibi desene yazık olmuş o kadar hayvana

gerçekten akıl yok şu çiftliği yaptığı arazi daha önce çakıl ocağı idi benim tarlanın seviyesinden yaklaşık 5 metre
alçak ona başladığında güzel bir kanalizasyon yapmasını söyledik burada su durmaz dedi geçen kış daha inşaatta
çiftliği su bastı geçen hafta öte beri bir kanalizasyon yapmış onunda akıntısını çiftliğin yoluna vermiş
bakalım bu kış çiftliğe nasıl gidecek? bu arazi 65 000 metre kare bide burası çakıl ocağı diye
imar iznini fazla almış hertarafı kapattı en ufak bir yağmurda kendi suyunda boğulur. birde burada 1000
adet hayvan bakacakmış. benim tek karım şu gübreler 158 dömüm yeri bol bol hayvan gübresi ile döşeyeceğiz.

AKGÜN43 link=topic=36317.msg313073#msg313073 date=1291828269' Alıntı:
tşkler abi:) 398 e gecmış olsun:) adamın çiftlik modern gibi. . .
398 için sağ ol arkadaşım. bugün bu çiftliğe uğradım hayvanları fotoğraflardaki boş padoklara almışlar
bu çiftliğe ne kadar harcadıklarını sordum 4.000.000 TL oldu daha masrafları var dedi. :S