a 75

öncelikle slm ben yozgat bogazlıyandan ilhami erciyas 2005 yılının 11 ayında a75 aldım ama her neden se motor çalışması aynı pancar su motoru gibi ayrıca hiç cekmiyo ne yapmam gerekiyo bilmiyorum burada 3 5 servis var ama hiç bir şeyden anlamıyo dinleri iman ları para olmuş sorunu çözseler para önemli degil ama onuda beceremiyolar bana yardımcı olabilirmisiniz bu siteyede zaten o amaçla üye oldum ben diyorumki bu traktörün turbo çalışmıyo götürüyorum servisi turboda bişey yok diyolar bana açil bu konuda yardımcı olurmusunuz saygılar ayrıca 3.075 ile aynı beygir güçünde ben 7 li kazma kullanıyorum 3.075 .9 lu kazma kullanıyo ve benden daha seri gidiyo

Ynt: a 75

2005 yılından yana, bu Sorun var ve hıc bir care Bulamadılar ilginç Bende Sorgun da yaşiyorum, Peki cevrende baska Waltra war mi , kullanan onlarda aynısı Var mı?

hm ben Waltra kullanmadım hiç, SOrgunda da hic gormedım ciwarda Felan baska marka traktorrr ' yanı değiştirmeyi dusunmedın mı :)) 5 yıL nasıl dayandın hayret ..
Kullanan kısıler Wardirr, onlar sana daha iyi yardımcı olucaktır eminim pulluk kac ıncc Takıyorsın ??

wan7ed link=topic=36433.msg307922#msg307922 date=1289768520' Alıntı:
hm ben Waltra kullanmadım hiç, SOrgunda da hic gormedım ciwarda Felan baska marka traktorrr ' yanı değiştirmeyi dusunmedın mı :)) 5 yıL nasıl dayandın hayret ..
Kullanan kısıler Wardirr, onlar sana daha iyi yardımcı olucaktır eminim pulluk kac ıncc Takıyorsın ??

7 li çizeli çekmiyor diyor yaw :S onun 7 lilileri parçalaması lazım hayret.okay abi bu konuyu açıklayabilir heralde.