nh td75d turbo 12 inch 3lü ziraidonatım pullukla

Ynt: nh td75d turbo 12 inch 3lü ziraidonatım pullukla

paylaşım için tşkrler güzel sesi var hakkettende :D çekişide gayet iyi.ama biraz acamesin galiba.eğer motoru sürülmüşe doğru önünü çevirip geri gelsen daha rahat dönersin.

üzerindeki kardeşim kameraya merakı olsaydı biraz nasıl dönülür gösterirdim 5 yaşından beri traktör üzerinde olan biri olarak manevra traktörde hiç yok zaten sevmiyorumda td serisini pullukta yeni ayarlanıyor ama ünlü pulluk bu konuda daha iyi bence same yede onu takacam yarın ünlüyü bakalım o nasıl çekecek

semiih daha önce çizel çektim bu tarlaya hatta videosuda sitede var çizel çekili tarlayı sürüyorum onun videosu bu 50 cm çizel çektim ona rağmen dekarda 2,5 litrenin altına düşmedi artısı 20 gazda çalışıyor suyu ısındı yani anlayacağın

xdragonx link=topic=36434.msg307971#msg307971 date=1289824226' Alıntı:
semiih daha önce çizel çektim bu tarlaya hatta videosuda sitede var çizel çekili tarlayı sürüyorum onun videosu bu 50 cm çizel çektim ona rağmen dekarda 2,5 litrenin altına düşmedi artısı 20 gazda çalışıyor suyu ısındı yani anlayacağın
öyle abi motorlar yakıyor ya.. ama olsun elindeki yine iisi :)

toprak çiğnenmiş falan değil zeminde sert değil 45cm çizel çektim ben buraya çokta yumuşak sayılmasada toprak kimseyi kandırmaya gerek yok 2,5 litre yaktı dekara sonradan atma turbonun faydası burda 2-1 ile giderken 2-2 ile rahat suruyor şimdi

xdragonx link=topic=36434.msg308096#msg308096 date=1289856732' Alıntı:
toprak çiğnenmiş falan değil zeminde sert değil 45cm çizel çektim ben buraya çokta yumuşak sayılmasada toprak kimseyi kandırmaya gerek yok 2,5 litre yaktı dekara sonradan atma turbonun faydası burda 2-1 ile giderken 2-2 ile rahat suruyor şimdi
senin motorda bişey var o zaman kardeş :D ben td65 de rampa yıkar 3 lü 14 no yu 2 3 de sürüom düzdde ve aşaya doğru 2 4 de sürüom.senin motorda bir problem var heralde=?

benim toprağımda bu pulluklarla çizel çekmezsen senin motorun 1-3 ile gidiyor kardeş tt75 ise takviye 3 ile bu arada motorumda problem yok kardeş defalarca bana aynı şeyi söyleyip durma

TT 55 link=topic=36434.msg308478#msg308478 date=1290150314' Alıntı:
çiftçi olan yorum yapsın.aşağıdaki erkunt un çiftini mi sürmek istersiniz.yoksa yukarıdaki td nin mi.hangisi daha güzel.
http://www.trakkulup.net/videolar-(cekimler)-332/nimet-70t-lux-3lu-12-inch-pullukta/msg308472/?topicseen#new
TD degilde TM serisi olsa tm 120 130 falan ingiliz devi onlar daha güzel olurdu :D

http://www.trakkulup.net/videolar-(cekimler)-320/tm-130-mikser-cekimi-tohum-yatagi-hazirlamasi/

o erkuntlu videoda benim çekimim traktörde arkadaşımın objektif olmak lazım her zaman şimdi kötü traktör yok hepsi iyi hepsinin birbirine üstün yönleri var artısı var ama artık en önemli olan bizim için konuşmak gerekirse yakıt ve nh bu konuda çok kötü hem nh olsun hem erkunt olsun 19 gazdan aşağıya yürümüyor

xdragonx link=topic=36434.msg308511#msg308511 date=1290176626' Alıntı:
o erkuntlu videoda benim çekimim traktörde arkadaşımın objektif olmak lazım her zaman şimdi kötü traktör yok hepsi iyi hepsinin birbirine üstün yönleri var artısı var ama artık en önemli olan bizim için konuşmak gerekirse yakıt ve nh bu konuda çok kötü hem nh olsun hem erkunt olsun 19 gazdan aşağıya yürümüyor
abi çekişte fln pek farkları yok demi erkuntla aynı :)

aynı diyemem semih ama erkunt 67 hp olmasına karşın iyi gidiyor arada 10 hpden fazla var çizel çekilmeyen tarlada sürüm yaptığımızda bu fark daha rahat ortaya çıkıyor ikiside 19 gazdan aşağıya yürümüyor 4 orta ile 14 gazda deutz daha rahat gidiyor ama onunda 4 lastik radial patinaj etmeden zorlamadan yürüyor