yeni traktör alimi

Ynt: yeni traktör alimi

70-100 bg çok geniş bir yelpaze bence intercooler ' lı traktörlere bak.
LS Traktör - plus serisi(ÇOK GÜZEL TRAKTÖR) ok-*-s
JOHN DEREE- 5M 5R SERİSİ *098*-
NEW HOLLAND- TD80D T5000 SERİSİ güçç*-*
CASE IH- JX80 alk-*s
UZEL 288 GOLD )))

[size=10pt][size=18pt]YERLİ MOTOR İSTERSEN MASSEY FERGUSON 3.105D DERİM ŞAHANE MOTOR YAKITI AZ ,TURBO,İNTERCOOLER,DEUTZ MOTOR ŞAHANE TRAKTÖR AMA KABİN KONFOR KONUSUNDA BİRAZ MASRAF EDEBİLİRSİN...AMA AVRUPA TRAKTÖRÜ TUTMAZ ok-*-s[/size]

yerli düşünürsen 75bg e kadar erkunt u tavsiye ederim..ital nh t4000 serisi..
80bg üzeri fiyat sorun degilse jd R serisi veya m serisini düşünebilirsin..
daha ekonomik olsun uzun yıllar değişmicem 2.el piyasası önemli degil diyorsan kubota lara bakabilirsin..
70-100 arası geniş bi aralık olmuş.. fiyat aralıgı belirtirsen ozaman daha cok secenegi eleyebilirsin...

kusura bakmayin arkadaslar calistigim icin biraz gec yanitliyorum.parasal olarak aslinda 60 veya 70 bin tl yi gecmemeyi dusunuyoruz.daha altindada olabilir tabiki,babam johndeere veya new holland diyor kardesim deutz fahr diyor,bense kararsiz kaldim.2. el okadar önemli degil guzel bise oldumu 10 ila 15 yil kullaniriz.cunku 77 den beri international s 64 kullaniyoruz.bi tane tafe aldik inanin canavar gibi ama kucuk biraz daha guclu ve buyuk bisey ariyoruz.isleri kardesim yaptigi icin onun dedigini yapmak istiyoruzda biraz, deuzt lar hakkinda nedersiniz tavsiye edilirmi?

bilmiyorum her hangi bir ariza falan veriyormu?tabiki ufak tefek hatalar olabilir. arizadan kastim motor veya snzuman gibi buyuk arizalardan bahsediyorum.kabinleri pek iyi degil diye okuduydum nekadar dogruyu yansitiyor anlata bilirmisin kardesim.