mf 165 turbo 4 lü 13 numara pullukta

Ynt: mf 165 turbo 4 lü 13 numara pullukta

tşkler.. arkdşm 165 güzel gidiyor ama 13 nu. biraz düşündür dü beni ya toprak yapısı çok hafif yada bu 165 de bişi var turbo var ama o olsa bile bu kadar seri nası gidiyor. birde 13 numara teker izini geçmesi gerek bizim 9 numara 265s nin tam kapatıyo bu kapatmıyo gibi görünüo ya videodan öle yada pulluk numarası küçük yanlış anlama sakn söledikleimi.

valla abi üstünde 13 yaazıoo yok abi toprak yapısı hafif değil yozgat gibi yerde turbo çok güç kattı motora idda ile taktım o pulluğudaa çok seri bi şerkilde çekti gidişi güzell sağol yorum için

kardeşim turbo garrret marka fergusonun orj kullandığı turbo die söylediler 2 bin lira tuttu değişen parçalar egzoz manifotu emme manifotu hava filtresi egzoz tabi motora monta edildikten sonra sibop ve pompanın basınclarınıda turboya ayarlamak gerekiyo çünkü çok fark edio o basınçlar

güzel videoo bizdede var mf 165 bıde 3 13 takıyoruz ankara kalecik ilcesinde ama toprak o kadar sert degıl bızım orda mesela bızım orda 265 lıge 3 14 takıyolar polatlıda 3 12 zor cekıyo mf 265

bu motor ispanyol galiba bnlarda xaten 236 perkınks var normal ingilizlerden daha kuvvetli zaten yanılmıyorum değilmi ispanyol

abi çok güzel olmuş bendede bundan vardı 2000 senesine kadar blok patlattı sattık ama bi şahaneydi şimdi 255 ep var ama 165 i hep arıyorum yakıt çekiş ve dayanıklılık çok güzeldi sadece çok yavaş olması beni ayar ediyordu....bide 255 ep den az yakıyordu...