john deere 5625'i nasıl bilirsiniz arkadaşlar

Ynt: john deere 5625'i nasıl bilirsiniz arkadaşlar

dsc00005.jpg

ne yazdında cevap alamadın sen ben onu bi çözemedimki . Şurda saygı çerçevesi içerisinde fikir alışverişi yapıyoruz sen kimsinki bna adamlık öğretceksin konuşmaktan aciz insan senin eğitim düzeyin belli .

Ynt: !!!!ARKADASLAR YENİ TD 80 D ALDIM YARDIM LUTfEN !!!!

5 ' li 11 numara kullanıyorlar kırşehirde.

ordaki konuda senin cevabının altında

Kırşehirli kardeşim neresindensin kırşehirin bende kırşehir kamanlıyım...

BÖYLE YAZDIM GÖRMEZDEN GELDİN BURDADA 3 TANE MSJ ATTIM GÖRMEZDEN GELDİN PAYLAŞIMDA BULUNUYORSAN İNSANLAR SANA DEĞER VERİP YARDIM ETMEYE ÇALIŞIYORSA SENDE CEVAP YAZARSIN ACİZ FALANDA DEĞİLİM ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİYE KADAR DİĞER ARKADAŞLARLA OLAN MSJ LARIMI OKURSAN ÇOK ANLAMLI VE DÜZGÜNDÜR...

biz sana yardımcı olmak için bildiğimizi söyledik daha sonra yapılan yorumları takıp etmem gerekmiyo 5li 11 inç takılıyosa bırısi çıkıp takılmıyo demeyeceğine göre ve trakyada 3lü 16 inç takıldığını bilmenin bana hiç bir fayda getirmeyeceğine göre ben neden takıp edeyim ki o topiği. Ve yukarda yazdığını gördüm pm geçicektim reklam pm atmış ona pm geçtim arada kaynadın sen ama herşeye rağmen benim topiğime boyle yazip topigi kirletmenin bi alemi yok yaptığın çok seviyesiz bişey bi kırşehirliye yakişmıyo ahi evrana yakışmıyo