kubotanın türkiyeye gelmeyen en iyileri

bu modelleri türkiyeye getirmiyolar en iyileri bunlar
m100x04.jpg
m100x05.jpg
m100x07.jpg
m100x09.jpg

Ynt: kubotanın türkiyeye gelmeyen en iyileri

doganbey1 link=topic=36524.msg308788#msg308788 date=1290295161' Alıntı:
bu traktörler Türkiyeye pazar payı olunca gelecektir. fakat Türkiye bayisi fazla bi reklam yapmıyor. bu gidişle zor gelir
bencede mesela bizim kangala pazarın olduğu gün getirmişlerdi 2 tane hiç reklam falan yapmadılar öylece bekleyip gittiler 1 kişi aldı sadece 5 sene önce valtra gelmişti iyi bir reklam yaptı hem bayiliği alındı hem de 3-5 tane sattılar biraz işlerine özen göstermeleri lazım burada reklamını tutturan gidiyo valtranın satıldığını görüpte kubotanın satılmaması kötü kubotanın 95 beygirinden amcamgil alacaklar sıfırından fotolarını çekerim inşallah

şöylede fraklı bir yön var arkadaşlar reklamsız bu traktör bu kadar satılıyosa demekki baya kaliteli......me 5700 para olsada alsak avensis in üstüne 15 istiyo aslında ama arabaya kıyamıyom

motorlar istediği kadar kaliteli olsun. isterse her yeri kalite olsun. bunları kullanacak olan çifçilerdir. ve reklamını yapacak olan çifçilerdir. fakat bunların bayileri ne bi bilgiye sahip nede tecrübeye. getirmişler araba satan galeriye koymuşlar motoru hadi bunları satın. böyle iş olmaz arkadaşlar. tecrübeli traktör satıcılarından faydalanmaları gerek. ayrıca ilk giren bi marka oldugundan fiyatlarını indirmeleri gerek. ayrıca çifçiye denetmeleri gerek. nasıl new holland tarla günleri yapıyorsa kubatolarda tarla günleri yapacak. çifçinin gönlünü hoş tutacak. esantiyon verecek, yemek verecek ki çifçi anlasın kendilerine değer verildiğini. daha sonra bak bakalım nasıl sarılacaklar kubotaya. ayrıca yedek parça güvenceside vermeleri gerek. bugün ustamla konuştum ve sordum. bana dediği ne kadar güzel olursa olsun parçası varmı bakalım dedi. önmli bir sorun teşkil eder.

bu işlerin nasıl yürüdüğünü bilen varsa yazsın. Benim gördüğüm ; firma depozitoyu alıyor,bayiinin sırtına üç beş motor sarıyor bayii cebelleşip duruyor.

Arkadaşlar Biz Kubota m9000 kullanıyoruz çokta memnunuz. yakıttan konfordan sağlamlıktan her yönunden çok kaliteli traktör.Bu resimlerdeki traktör 130 140 bg diye tahmin ediyorum. Yılbaşından sonra Türkiye ' ye geliceği yönünde 9000 ini aldığımız bayiden söylentiler gelmişti.Eğer gelirse bundanda bir tane alıp denemeyi düşünüyoruz.

arkadaslar kubotalar seri seri turkiyeye gelecek hepsi.. şuan m40 serisi de gelmeye başladı yeni tip 100bg e kadar geliyor.. asıl bombası m108s olacak ama nezaman gelir bilmiyorum ..
ben kubota kullanan bi cok kişi ile konustum hepside memnundu bende gidip denemiştim ama almak nasip olmadı