landini powerfarm 95 shutle

arkadaşlar ben denizli den ali. konu başlığında da yazdığım gibi landini 95 shutle almayı düşünüyoruz. fakat sıkıntımız şu :
1.) burada servisi yok. yani servis sıkıntısı
2.) yakıt ve donanımı hakkında kesin bir bilgimiz yok. her ağız bişeyler söylüyor bildiğiniz gibi.
3.) bu landini nin kıç tarafı fiatın kisi ile aynı mı ayrıca şanzımanının ZF şanzıman oluşu doğrumu
4.) her ağızdan bi söz çıktığı gibi fiyat konusundada anlaşamadık. fiyatı tam olarak ne kadar?
Biliyorum arka arkasına sıraladım sorularımı fakt taktir edersiniz ki onca para dökecek olduğumuz bi alet hakkında bilmemiz gerekenleri öğrenmemiz lazım. ki piyasa çakallarına yem olmaya gerek yok. ayrıca mf kullanıcısıyız acaba uyum sağlarmıyız ???

Ynt: landini powerfarm 95 shutle

eger servıs yoksa o markayı alma madem elektronık bı alet alacaksın muhtemelen bakımlarını aksatmadan servıse yaptıracaksın aksi halde garanti dewre dısı kalır tavsiye ederim traktöru harıka makına sanzıman zf değil QF marka italyan sanzıman arızası yasayan bı suttle gordum hemde 0km arka da fiata benzer bariz mf 174

kardeş bende denizlidenim çivril tarafından 80 leri ovuyolar güzel traktormus yag bakımı falan baya uzun surede değişiyomus ama dedigin gibi servisi yok walla bozulursa pişman olursun bence sen nh mf tumo erkunt deutz gibi motorlara bak derim denizlide servisi olan traktorler bunlar bildigim kadarıyla landinide gerçekten güzel bi motor ama buyuk motor istiyorsun yani uzun süre kullanabilcegin elbette bi yerde arıza verir her motor yine karar sana kalmış

ali_ilbey link=topic=36532.msg309147#msg309147 date=1290452802' Alıntı:
aşağı tükürüyoruz sakal yukarı tükürüyoruz bıyık. teşekkür ederim arkadaşlar.ailesi falan geli
abi landiniyi boşver sen erkunt 80 servet tavsiye ederim 75 bg ama 80 bg den fazla iş gorur ama yok ben 90 bg den az olmuycak dersen şuanda nh çok pahalı ve yakıyo motor deutz lar var idddalı 90 bg deutz tavsiye ederim yani yakıtında onlarında idda ediyolar güzelmiş ama sakın deutz cular a kanıp kucuklerinden alma 50 bg tek çeker i oynamışlar 4 12 pulluk koştular çekti su falan katmışlar tekere sonra bi tane sattılar yan koye 1buçuk ay once çift surerken denk geldi 7 li patlatma ile tarla surmeye geldiler motor patiaj etti çekemediler dogru durus yani 90 lık yerine 70 lik al digerlerinin 90 100 bg ligi kadar çeker derler cunku kanma yani 90 bg al alacaksan onlarda pahalı motor yani fiyat dusunce satma garantisi oluyo die çok ovuyolar kucukleri yani deutz tavsiye ederim ama 90 bg lik al power shift li lerinden al tavsiye ederim