Td 85 almayı planlıyorum ancak Sc119 nedir.ve Motoru Acıklarmısınız-Bilgi-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Td 85 almayı planlıyorum ancak Sc119 nedir.Acıklarmısınız

newholland8000 link=topic=36538.msg308802#msg308802 date=1290328470' Alıntı:
Nasıldır Güzelmidir Td85 ? Yenileri cıkmıs michelin lastik fln.Sonra cekerler fln dügmeli.%30 mazot tüketimi fln düsürülmüs.
kardes bızım burda aldılar aynı mıchelın lastık ama traktorlar cok yakıyor dıyorlar sahıplerı 3085 kullanıyordu 3085 kadar cekmıyor dıyor sahıbi

td85 değilde avrupa kasaları güzel yerlisi benimde hoşuma gitmiyor yakıtı az diyenlerede şaşıyorum herkesinki az yakıyoda benimkimi çok yakıyo diye burdaki td85 sahipleride şikayetçi

yakıtları traktör yeniyken biraz yakar ıveco motorlar böyle açıldıktan sonra yakıtları bayağa bi düşer arkasındaki ekipmanıda ufak takmıycaksın traktöre göre ekipman takıcaksın herkes nh yakıyor filan diyor bezde eski fiat 4*4 70-56 ' la arkasında 11 tiller ile ayçiçeği yerlerini 670 liralık matozla karıştırıyorduk aynı ayçiçeği yerlerini bu sene TD95 ile arkasına 15 ' li tiller aldık tam 650 liralık mazot yaktık çok filan yaktığı yok hemde traktörü almadan önce fiattan 2 katı filan yakar diyorlardı hiçte öyle değil neresi çok yakıyor adı çıkmış bikere nh yakıyor diye... Almak istiyorsan td85 al ilerde kullandıkça görüceksin yakıtının abartıldığı gibi olmadığını traktörün rahatlığını...

Büyük ihtimal SC ' nin anlamı Serial Code yani Seri Kodu olarak geçiyor. SC ' nin yanındakide kod numarası oluyor. Bu modellerin lastik farkları var. O yüzden ikisinin farklı kod numarası var. İsteğe göre bu kodlara bakarak traktörleri talep ediyorlar diye tahmin ediyorum.

bende td75d var kardeş turbo attırdım yakmıyor resmen içiyor 3lü 12 numara dönerli ile sürüyorum çizel çekili tarlada 2-1 ile 4lü 10 numara taktım yine aynı 4lü 12 numara taktım çekmedi

nh td 85 çok güzel traktördür traktörde en azından orjinallik var bu bile almak için bi sebeplerden abartılacak kadar yakıtları çok değil yeni 0 alıcaksan mahzen nickli üyenin dediği gibi ıveco motorlar ilk baştan yakıtları açılana kadar biraz yakar ama sonradan bayağa bi düşer

TD85 güzel traktör ben şahsen kullandım söyledikleri kadar yakıtı fazla değil 68.000 lira fiyatıda uygun ama 2010 modellerde vites kolu eskileri gibi değil çok ilerde sağ kapıyı kullanmayı zorlaştırıyor.

bizim köyede geldi 2011 dar lastikli içine bi bin tıra binmiş gibisin heryeri rahatlıkla görebiliyorsun.frene bastığında otomatik 4 çekere bağlıyor kendini.çekere düğmele geçiyor,defransiyel klidide düğme ile geçiriyorsun.yakıtıda o kadar fazla deil yaptığı işe göre yakıyor.bence büyük motor az yakıt demek.çünkü daha büyük pulluk kullanıyorsun.zorlanmadan çekiyor.sonuçta 85 hp traktör.almanı tavsiye ederim parça ve 2. el de sıkıntı çekmezsin.

firari11 link=topic=36538.msg309037#msg309037 date=1290421302' Alıntı:
bizim köyede geldi 2011 dar lastikli içine bi bin tıra binmiş gibisin heryeri rahatlıkla görebiliyorsun.frene bastığında otomatik 4 çekere bağlıyor kendini.çekere düğmele geçiyor,defransiyel klidide düğme ile geçiriyorsun.yakıtıda o kadar fazla deil yaptığı işe göre yakıyor.bence büyük motor az yakıt demek.çünkü daha büyük pulluk kullanıyorsun.zorlanmadan çekiyor.sonuçta 85 hp traktör.almanı tavsiye ederim parça ve 2. el de sıkıntı çekmezsin.

Tümosan 74 80 DTK ile td85 Full kabin arasında gidip geliyoru Tümosanı 57 ye bıraktılar Ancak td yi 65 soledi ama 60 yapar :).Newholland daki konforda super ya :)

Ynt: Td 85 almayı planlıyorum ancak Sc119 nedir.ve Motoru Acıklarmısınız-Bilgi-

bendede 2009 td 85 var.çok kullanışlı.tümosanla erkuntla kıyas bile yapılamaz.çok pratik kullanımı var.yakıtta normal..sürüş konforu ise tümosan ve erkuntla mersedes ile brodvey taksideki fark gibidir

ben 2003 modelini kullandım cok zıplıyor.. yenileride hala öle mi.. tam gaz asfaltta gidemiyorsun.. tarladada zıplatıyor kabinde amaisörlü baya sallanıyordu.. 2007 sonrası guzelmiş çekişleri falan..

Bizim balyacı kullanıyor biraz fazla diyo yakıtı ama tam bilmiyorum.Etrafta var birkaç tane td95 ve td65 ama lafına güvenilecek adam değiller.Biri herşeyden şikayet ederi diğeri de kendi malını över de över ondan yakıtı konusunda bir fikrim yok. :)Ama fiyatları bu ara iyi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...