Bayramda MF İle Tarla Keyfi :)

Bayramda MF yine tarlalardaydı.Tarla sürdük,bir 20 dönüm kadar fiğ ektik sonra tarla sürmeye devamdı ancak iki gündür güzel yağmur var galiba sezon finalini yaptı,istirahate çekilmeyi hak etti :) Bir tane de tohum ekiminden foto var,bu sene tohum ekimi biraz acele ve maceralı oldu yağmurlardan ancak fırsat bulduk ondan dolayı fotoya zaman kalmadı :S

Uploaded with ImageShack.us

Misafir :D

Bu da bonus :)

Ynt: Bayramda MF İle Tarla Keyfi :)

selam arkadaslar ben tümosan 82 80 4x4 aldım 2008 sıfır olarak aldım ama aldım alalı ne hıkmetse arızasının hakkından gelemedım şimdi ise ortadan ikiye bölündü olmaz olsun bıktım satıcam case düşünüyorum ne dersınız

kamilby link=topic=36638.msg309753#msg309753 date=1290698367' Alıntı:
selam arkadaslar ben tümosan 82 80 4x4 aldım 2008 sıfır olarak aldım ama aldım alalı ne hıkmetse arızasının hakkından gelemedım şimdi ise ortadan ikiye bölündü olmaz olsun bıktım satıcam case düşünüyorum ne dersınız
casenin hangi modelini alacağını belirtmemişsin ama bu tümosanın ayarı bir case düşünüyorsan JX 85 olur herhalde...

ranger link=topic=36638.msg309736#msg309736 date=1290693437' Alıntı:
Kolay gele çağrı mibzerin markası nedir ilk defa kırmızı renkli mibzer gördüm.Paylaşıma tşk.
Sagol emre mibzer şakalak 2009 model iki seçenek var biri yeşil biri kırmızı bizim mibzerler de hepsi gibi yeşildi hep bu sefer kırmızı olsun dedik :)

Case almayı düşünen arkadaş gerekli bilgilere case bölümünden ulaşabilirsin.Olmadı muhabbet bölümüne bir konu açarsan ordan bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur.

.
bartu link=topic=36638.msg309751#msg309751 date=1290697911' Alıntı:
güzel paylaşım eline sağlık, fiğ in bereketli olsun ekimden bir kaç foto daha alsaymışın daha güzel olurdu.
sağolasın,o zaten fiğ ekiminden değildi,buğday ekiminden.Artık seneye bolca ekim fotoları...
hattatcı link=topic=36638.msg309781#msg309781 date=1290702012' Alıntı:
düz yer de 1 buçuğa tak vitesi çek el gazını tarlayı nasıl bitirdiğini anlayamazsın 285 le :))
Bizimki düz buçuklu değil,ama toprak ağır burda 1 mfyi üzüyo dört takviyeyle usul usul,tarlanın karşı taraflarında ve aşağı inerken 1le çekiyo ama,oralarda taşlık,pulluğa zarar gelmesin diye yine dört takviyeyle devam...

Yorumlar için sağolun arkadaşlar

kamilby link=topic=36638.msg309753#msg309753 date=1290698367' Alıntı:
inanayım mı?