fendt kombine ???

arkadaslar ben kombine almayı dusunuyorum ona en uygun traktorunde fendt olacagını düşünüyorum acaba fendt 413 işimi görür mü ??? full fiyatı ne kadar acaba bi ön bilgi olarak yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler . . ?

Ynt: fendt kombine ???

Kombine tarım için Fendt ' in 415 Vario serisini tercih ediyorlar. Çünkü arkasına takılan ekipmanın ağırlığı ve çekiş gücü için 130 Hp ' nin üstü olması gerekiyor. Ayrıca kombine tarım yapılacaksa Fendt alındığı zaman önden hidroliklide almanızda fayda var. Çünkü Fendt ' lerin boyları biraz kısa bu yüzden ilave ağırlık ihtiyacı oluyor. Ağırlıklarda hep ön tarafa eklenerek takılıyor. O yüzden genelde kombinede kullananlar önden hidrolikli model alıyor. Fuarlarda da dikkat ettiyseniz Amazone ile kombine yapılan 415 Vario ' dur. Ayrıca önden hidrolikli ve normal ağırlık dışında asma ağırlık takviyeside yapılmıştır. O yüzden 415 Vario alırsanız daha uygun olacaktır. Fiyatı hakkında bir bilgim yok. Ama 415 Vario baya vardır diye tahmin ediyorum....:D

daywalker_59 link=topic=36663.msg310075#msg310075 date=1290794354' Alıntı:
peki fyatlarına nerden bakabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirm . .

Fiyatlarını internette bulamazsın. Kutlucan ' ı araman gerekiyor. E-mail ' de atabilirsin. Ama e-mailde fiyat vereceklerini zannetmiyorum. Yada Çorlu ' daki Showroomlarına gidip sorabilirsin. Oda olmazsa yakında düzenlenecek Avrasya Tarım Fuarını bekleyip. Fuarda sorabilir ve daha iyi bir pazarlık yapabilirsiniz. Çünkü patronlar fuara geliyor...;)

daywalker_59 link=topic=36663.msg310200#msg310200 date=1290852146' Alıntı:
avrasya fuarından kastın beylikdüzünde yapılansa haziran temmuz ayları gibi oluyordu yakın tarihe mi çektiler ??

Evet o fuar oluyor. Son birkaç senedir Aralık ayında düzenleniyor. Bu yıl 16-19 Aralık tarihlerinde düzenlenecek.

http://www.tuyap.com.tr/webpages/avrasyatarim/index.html