jd ve enter cekismesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: jd ve enter cekismesi

karizmatikciftci link=topic=36679.msg317356#msg317356 date=1292967886' Alıntı:
jd yi ben kullanıyom zaten onuda kilitledim
Sen mu kullaniyordun Jd ' i hehe 6820 mi o Tam markası ne? Bide Enter ' in önlerinde ekstra ağarlık var sanırım, tekeleri felanda yeni adik bir kapişma olmuş :) 73 mi modeli kaç?

wan7ed link=topic=36679.msg320533#msg320533 date=1294148315' Alıntı:
Sen mu kullaniyordun Jd ' i hehe 6820 mi o Tam markası ne? Bide Enter ' in önlerinde ekstra ağarlık var sanırım, tekeleri felanda yeni adik bir kapişma olmuş :) 73 mi modeli kaç?
evet ben kullanıyodum 5820 2008 model enterde 73 model senin ne kadar traktorden cekişmeden anladıgın belli tek ceker traktorun onundeki agırlık yararı olmaz aksine zararı olur sen bunu dedilketn sonra laf polemigine bile gerek duymam senden

karizmatikciftci link=topic=36679.msg320843#msg320843 date=1294182137' Alıntı:
evet ben kullanıyodum 5820 2008 model enterde 73 model senin ne kadar traktorden cekişmeden anladıgın belli tek ceker traktorun onundeki agırlık yararı olmaz aksine zararı olur sen bunu dedilketn sonra laf polemigine bile gerek duymam senden
Ben seninle polemiğie girdiğimide nerden çıkarıyorsun ki? Nerenle okuyon yazıyı
haha Önündeki ağarliğin yararı veya zarari Olurr? ben böle bişi mi yazdım mı :))) hem Bilmiştik Taslamana gerek yok bir sual Sorduk sana Enter benimde var biliyorum neyin yararli Zararlı olduğunu Git 0-7 yaş grubu uslubuyla yazma bana;) HassBinAllah .

wan7ed link=topic=36679.msg320964#msg320964 date=1294235218' Alıntı:
Ben seninle polemiğie girdiğimide nerden çıkarıyorsun ki? Nerenle okuyon yazıyı
haha Önündeki ağarliğin yararı veya zarari Olurr? ben böle bişi mi yazdım mı :))) hem Bilmiştik Taslamana gerek yok bir sual Sorduk sana Enter benimde var biliyorum neyin yararli Zararlı olduğunu Git 0-7 yaş grubu uslubuyla yazma bana;) HassBinAllah .
sen nerenle yazdıysan ben oramdan okudum zaten cok bildiginden extradan onunde agırlık var demişsin

enter gıbısı varmı be ya asılacak ya koparacak
bızım buralarda kesım cok adamlar baglıyorlar tomrukları asıl oğlum enter dıola koparıo ortalıgı

hayret birşey.enter ağır ve güçlüdür bunu biliyoruzda nasıl rahat çekebilir inanmak çok zor. enterin lastik orijinalmı acaba çok kalın gibi duruyor. jd sanırım 6000 serisi değil onlar çok ağır çekemez diye düşünüyorum. enter 654 mü acaba?kaç beygir kilosu ne kadar bilen varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...