fiat 110 90 tavsiye eder misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: fiat 110 90 tavsiye eder misiniz

Saatini bilmiyorum ama abim 2 ustayla gidip bakmışlar üfleme yok ve yıprak değil diyor, bizim ortak olan 95 model 70 56 traktörü de 22.000 e sayacaklarmış kafama yatmadı ama çok ani gelişti araştırma yapamadım, çift çekerde çok alternatif var daha genç modelli bulunabilir diye düşünsem de abim fiatçı. bu para eder mi endişem var 2 ay önceki ilanlara bakıyorum 38.000 diyorlar kısmet yani

valla o paralara daha yüksek beygirli traktör bulabilirsiniz .. burdan biri mf 6180 aldı 98 model kız gibi bi traktör yenimi dedim yani o kadar temizdi traktör .. 47 binliraya .. iyi ara$tırın .. daha uygununu bulursunuz elbet ..

Sağolun, Kısmet bakalım hızlı karar vermeye oldum olası karşıyım Galerici satan kişi, yarın cevap verin demiş başka isteyen var diyormuş Alma desem abime olaki satılır, ki ben inanmıyorum satıcı taktiği diyorum, o zaman kaçırdımk deyip üzülecek bizimkinin rakamı da düşük geliyor. Yenilere bakayım diyorum, yarın Çatalcaya gidip.

bu traktörü aldığınız zaman 70-56 yı takasa vermeyi düşündüğünüzü yazmışsınız, peki başka traktörünüz varmı?
çünkü bu 110-90 büyük bir traktör tek traktör olarak kullandığınızda çok yakmayacakmı?

Teşekkürler, 91 avrupa turbo 80 66 var ona kıyamıyoruz. o duracak inşaallah. 110 90 turbo takılınca yakıtı yarıya düşer diyorlar, benim şahsi görüşüm de iş yapan traktör mazotu yakar, kararsızlığım bir çok marka ve model var 4*4 olarak 110 90 modeli eski geliyor bana ama o paralara daha genç model almak da çok zor görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...