TM 120 ünlü 7 li 14 lü sürüyorken

Ynt: TM 120 ünlü 7 li 14 lü sürüyorken

arkadaşlar buda 7 li pulluk videosu fazla derin süremiyorum çünkü tarlanın altı taşlı takılıyor sürekli 2 defada civata kırıldı zaten
pulluk çok güzel ayrıca lift li ayar piston u var yolda giderken pulluğu sağa alıyorsun motor 2 nin 3 ü ile gidiyor

paylasım icin tskler kardes allah kaza bela vermesın traktorunde pulunda güzel
teşekkürler sağol
Paylaşımm için tşk yine kendi başına giden bi motor daha nasıl derece vereceksin ramazan abi hakkını vermiş tm
muhtar önler bağlı olmasa bile hiç farketmiyor aynı hızda gidiyor 5 li de taktım bu motora 5 lide önler bağlı olmasa çekmiyordu demekki 7 li pulluk dengeli oluyor
Güzel paylaşım. Tm iyi gidiyor. Tarlada tavında zaten. Pullukta çok güzel. Böyle pulluklar çok hoşuma gidiyor.
erkan pulluk güzel ama 6 lıyı geçtimi teker üzerinde olsa daha süper olur çekili tip

heheh bu yeni gelen 150 lik jd nin pullugu deilmi
abi bide recep diyorki artık kaşınhsnında ben kimseyi tanımam ezer gecerim diyor buna bi dur demek lazım aslında demi

eline sağlık, birde içeriden çekseymiştin, içeridenden bakmayı çok seviyorum profil pulluklara. insanın iş yaparken içini okşayabiliyor.

Muhtarım doğum gününde hediye etselerdi bi tane kendi giden makina. abi eline sağlık maşallahı var
[/QUOTE]
eline sağlık, birde içeriden çekseymiştin, içeridenden bakmayı çok seviyorum profil pulluklara. insanın iş yaparken içini okşayabiliyor.
maşallah ne kadar güzel çekiyor.....
teşekkürler arkadaşlar yorumlar için
gökoğlu kabin içinden çekilmiş videoda var trakkülüp facebook hayran videolarında var izleyebilirsiniz

bu traktöre 16inç pulluk olmalı bence 5li 16inç harika olur.. tabi ramazan bey daha iyi bilir guzel traktör..
haklısın ceya en az 16 inç olması gerekir tekerlerin yanağını incelttti 12 numara kuru anızları sürerken
6 lı 16 olsada normal tarlada hakkından gelir ağır tarlada 5 li 16 lı olur
eline sağlık ramazan bey ... pulluk motora çok yakışmış ....
maşallah ne kadar güzel çekiyor.....
sağolun teşekkkürler yorumlar için

GÜGEL İŞ OLMUŞ ZATEN PULLUĞU ÇOK BATIRMAMAK LAZIMMIŞ ZİRAATÇİLE ÖLE DİYO TABİ TOPRAKTAN TOPRAĞA DEĞİŞİR
zaten bu bölgede fazla derin sürmenin anlamı yok alttan beyaz kis deriz biz verimsiz toprak çıkıyor bu ayar iyi ok-*-s
ama kırmızı toprak var orda derin sürümün zararı olmaz
ramazan abi yine süper bi paylaşım..ne zevkli olur bu pulluk ve bu traktörle çift sürmesi
ilk defa yakından 7 li pulluğu görünce birde 7 li pullukla tarla sürünce bende çift sürmesini severim zaten baya zevkli oldu :)