same frutteto II 90 modeline neden 4 lu pulluk uymuyor.

Ynt: same frutteto II 90 modeline neden 4 lu pulluk uymuyor.

Bu durum toprak durumuna ve pulluk yapısına göre değişir. etrafınızdaki, samimi tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz.

kolay gelsin.

neruda link=topic=36765.msg310989#msg310989 date=1291133936' Alıntı:
same frutteto II 90 modeline neden 4 lu pulluk uymuyor.3 lu puluk takinca 87 hp lik traktoru zorluyor nedenini bilen varsa yardimci olursaniz sevinirim
5li yi rahat goturmesi lazım ama bilmiyorum ki ya motorda sorun vardır yada başka bişe diger motorlar goturuyomu sadece snnkindemi sorun var yoksa hiç kimseninkimi goturmuyo? :S

motoru kasıyyor olabilir siz en iyisi 5 li pulluk deneyin 780 fiata 3 lü takıyon motor çekmiyo zorluyor 4 lü ye çevirince rahatlıyor jon derede olmuş aynısını bi deneyin en iyisi

yardimlariniz icin tesekurler .ama bahce trakroru olmasindan kaynaklandigini dusunuyorum .bu modellerin yan kollar baya kisa turkiyede uretilen pulluklar standartlarin disinda uretiliyoor yada tam uyulmutor .

bakale bizim kendi motorumuz 76 model same minitauro bizim kollar kısa çok kullandık daha sonra da uzattık ondan olacağını sanmıyorum ama bahçe olunca olabilir

Traktöre takılan küçük pulluk traktörün dengesini bozuyor. Örenğin MF 135 taktığımız 2 li 14 numara pulluğu MF 3.060 phantom minimax a taktığımızda berbat bir çift çıktı ortaya. sonra 4 lü pulluk atında hiç bir sorun olmadı süper bir çift oldu.. traktörün dengesini bozuyor küçük pulluklar.