TÜMOSAN 90-80 DTK.AĞIR TOPRAKTA KAÇLI PULLUK VS. ÇEKER

Arkadaşlar merhaba bende 96 orj. kabinli 70-56 fiat vardı ve şimdi 90-80 dtk aldım. Fakat henüz ekipmanlarını almadım. Sizce kaçlı pullak almalıyım, çizel ve goble (diskaro). Ben Adanada çiftçilik yapıorum malum buranın toprağı biraz ağır toprak. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada 70-56 satılık ilgilenen arkadaşım olursa...

Ynt: TÜMOSAN 90-80 DTK.AĞIR TOPRAKTA KAÇLI PULLUK VS. ÇEKER

fotolarını atarım arkadaşlar 96 model orjinal kabin karakafa. Ön tekerler sıfır arkalar kaplama fakat geçen yıl değişti. Akü sıfır, hidrolik beyni sıfır değişti. bugüne kadar sadece debriyaj balatası için girsi sanayiye ve hidrolik beyni için. onun haricinde sanayi görmedi. 6500 saatte. Saatinin çoğunu su çekerek doldurdu. bu traktörü fazla tarlada yormadık genelde hafif işleri yaptı.

teşekkürler arkadaşlar. Bugün köyde 14 numara 5 ' li alpler pulluk var onunla denemeye gideceğim. Bakalım ne kadar güçlü. gerçi ben 4 lü 14 numara düşünüyorum ama. Şu anda buraların toprağının en sert hali. Çekerse neden 5 ' li almayayım.

70-56 için 28.500 istiyorum. Bu hafta köye gidemedim o yüzden fotolarını atmadım. Ama bu pazar kesin atarım fotolarını.Zaten galericiler 25.500 ' e kadar verdiler. Benim amacım binicisine vermek. düşünen olursa anlaşırız.