Sürekli Değişken Transmisyon,,

Sizce Hangisi????

• Kullanılan toplam oy
    61

Arkadaşlar bu traktörlerin hepsi yaklasık olarak aynı Hp değerinde,Bundan önce CVT tranmisyon olarak sadece Fendt vardı artık anketteki traktörlerde de Sürekli Değişken Şanzıman var,sizce hangisini almalıyım?
Traktör %90 Lazerle tesviye işinde çalışacaktır.

Ynt: Sürekli Değişken Transmisyon,,

Anket iyi güzel olmuş. Fakat bu traktörler içinden sadece iki tanesini Türkiye ' de satın alabilirsin. Birisi Fendt 716 Vario diğeride Case CVX 160 diğerleri şuan bildiğim kadarıyla Türkiye ' ye getirilmiyor. Getirilme imkanlarıda biraz düşük diye tahmin ediyorum. Çünkü distribütörler servis olayını karşılayamayacakları için çekiniyorlar. Bunlardan başka birde yeni yeni NH 7000 serisi cvt olarak getiriliyorlar. Belki onuda listeye ekleyip diğerlerini çıkarırsan daha iyi olur.

alipasalierkan link=topic=36784.msg311201#msg311201 date=1291213018' Alıntı:
Anket iyi güzel olmuş. Fakat bu traktörler içinden sadece iki tanesini Türkiye ' de satın alabilirsin. Birisi Fendt 716 Vario diğeride Case CVX 160 diğerleri şuan bildiğim kadarıyla Türkiye ' ye getirilmiyor. Getirilme imkanlarıda biraz düşük diye tahmin ediyorum. Çünkü distribütörler servis olayını karşılayamayacakları için çekiniyorlar. Bunlardan başka birde yeni yeni NH 7000 serisi cvt olarak getiriliyorlar. Belki onuda listeye ekleyip diğerlerini çıkarırsan daha iyi olur.
Ewt olabilir,henüz daha firmaları aramadım,kesin bi bilgim yok,ama dediğin gibi sadece J.D 7430 yok türkçe sitelerde,NH 7000 serisini de ekliyorum,fikirleriniz ve yorumlarınız benim için çok önemli,,

alipasalierkan link=topic=36784.msg311201#msg311201 date=1291213018' Alıntı:

Fendt , Fergusson , nh , jd ve caseler Türkiyeye getirilebiliyo... Sadece getiremeyen Firma Deutz dur.

bilgi için