mandıra kurmaaa

sa arkadaslar ben bir tarlama 0 dan mandıra kuracam ama ruhsat mı kredimi nereden nasıl baslıcamı bilemedim bagcılığa gitik saya sola attı ondan sonra tarım il müdürlüne gitik dilekce felan verdik kredi ceken ve 0 dan ruhsat alan arkadaslar varsa yardım etsin birde bu nevsehirde sondaj yasagı var ben tarlama mandıra kurak amaclı sondaj ruhsatı almam lazım ama asıl alacam su işlerine telefon actım ve ruhsat almak yok ve sondaj vurmak yasak dedi nasıl yapacak anlamadım bilgisi olanlar bilgi verirse sevinirim

Ynt: mandıra kurmaaa

bulunduğun yerin belediye fen işlerine dilekçe ile baş vuracaksın tarım bakanlığından orman bakanlığından çevre ve sağlık bakanlığından metaraloji müdürlüğünden olur alacaksın il özel idaresinden izin alaçaksın yani anlayacağı işin çok zor.

Ynt: mandıra kurmaaa

ertuğrul link=topic=36823.msg312429#msg312429 date=1291630994' Alıntı:
bulunduğun yerin belediye fen işlerine dilekçe ile baş vuracaksın tarım bakanlığından orman bakanlığından çevre ve sağlık bakanlığından metaraloji müdürlüğünden olur alacaksın il özel idaresinden izin alaçaksın yani anlayacağı işin çok zor.

abi dedin gibi olmuyor arkadaş sanırım derinkuyu civarlarındansın evet doru izin yok artık kuyu vurmaya ruhsatda alamazsın.
bu işe kayseri devlet su işleri bakıyor oraya muracat ediyorsun ora sana kuyu vurma izni veriyor izini alınca onunla kuyuyu vurduruyorsun ilçe tarımdan su ihdiyaç belgesi alıyorsun ve onunla bunda ruhsat için müracat ediyorsun unutmadan bu işi sn deil anlaşma yaptın jeoloji müh.yapıyor.sana birtane numara veriyim onunla konuş o sana daha iyi bilgi verir 0 532 316 42 03 ismi şükrü jeoloji mühndisi burdan isdedin soruları sorar cevabını alırsın saygılarımla