çerezlik kabak hakkında bilgi paylaşımı?

arkadaşlar çerezlik kabak ekmeyi düşünüyorum 50 dekarlık bir alana 1dekar(1000m2) 1 dekarın masrafı ne kadar olur verimi nasıldır sulu ekimde bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum teşekkürler herkese bol ve bereketli kazançlar

Ynt: çerezlik kabak hakkında bilgi paylaşımı?

valla fatihcim biz iki sene öncesi ektik 10 dönm çok zahmetli verim zaten çok az çıkıo ektine deymez ayıklamsı falan makinesi varmış ama onu nerde bulursn bilemem biz zor buldk artı onların çeşiteleri varmış biri biri daha çok tutulomuş satış olarak ama emeğinn karşılını alamassn karar senn...

Ynt: çerezlik kabak hakkında bilgi paylaşımı?

Eren ASLAN link=topic=36873.msg312174#msg312174 date=1291544647' Alıntı:
valla fatihcim biz iki sene öncesi ektik 10 dönm çok zahmetli verim zaten çok az çıkıo ektine deymez ayıklamsı falan makinesi varmış ama onu nerde bulursn bilemem biz zor buldk artı onların çeşiteleri varmış biri biri daha çok tutulomuş satış olarak ama emeğinn karşılını alamassn karar senn...
eren cevap yazdığın için teşekkürler ben her sene buğday ekimi yapıyorum kabağın buğdaya göre getirisinin daha çok olduğunu duymuştum siz ekim yaptığınız dönemde dekardan verim nekadar almıştınız?