işte benim td 80 d tanıtım videosu

Ynt: işte benim td 80 d tanıtım videosu

teşekkürler paylaşımın için. radyatörün önü baya kalabalıkmış..dikkat et.toz pislik doldurmasın.kabinin kapısı han kapısını gibi gacırdıyor. güzel traktör güle güle kullan.4x4 ve 4 ceker e geçişin düğmeyle olması çok hoş olmuş.nh yi kutlarım.sol tarafa bir tane koltuk koysalar iyi olacak.kabinin üstünde havalandırma kapağı olması lazım.direksiyonun yükseklik ayarı var mı.
kaputu acınca radyatörün hemen ardında alminyum bir parça var sanki kayış takılı ona.o nedir.birde onun hemen ardındaki siyah kavanoz gibi şey nedir.
güle güle kullan.

TT 55 link=topic=36927.msg312824#msg312824 date=1291744005' Alıntı:
teşekkürler paylaşımın için. radyatörün önü baya kalabalıkmış..dikkat et.toz pislik doldurmasın.kabinin kapısı han kapısını gibi gacırdıyor. güzel traktör güle güle kullan.4x4 ve 4 ceker e geçişin düğmeyle olması çok hoş olmuş.nh yi kutlarım.sol tarafa bir tane koltuk koysalar iyi olacak.kabinin üstünde havalandırma kapağı olması lazım.direksiyonun yükseklik ayarı var mı.
kaputu acınca radyatörün hemen ardında alminyum bir parça var sanki kayış takılı ona.o nedir.birde onun hemen ardındaki siyah kavanoz gibi şey nedir.
güle güle kullan.

sağolasın kardeşler direkisyon da yükseklik ayarı mevcut radyatörün arkasında ki alaminyum parça klima motoru ve onun arkasında ki siyah da yine klimanın bi parçası sogutma parçası allah herkese nasip etsin kardeşim...

hayırlı olsun toprağım...Allahım güle güle kullanmayı nasip etsin.bende sandıklının ballık kasabasındanım. bu sene sizin köyde 3 tane derin kuyuya elektrik çektik.

Liste Fiyatları Şöyle:

TD 80D DT 30KM KAB. KLI. 14X30 (SC321)-P 69,334.00 TL

TD 80D DT 30KM KAB. KLI. 12X36 (SC324)-P 69,257.00 TL

TD 80D DT 30KM KAB.KLI.16.9R30 (SC340)-P 69,896.00 TL

TD 80D DT 30KM KK. SRNGN 14x30 (SC321S)-P 70,623.00 TL

ark.. same explorer 75t ile 2 m kasa derinligindeki 3.40 da boy 2.20 de eni olan ıslak tavuk gübresı yüklü olan romorkla çıktım n.hollan td80d ile aynı yerden 6 ton kum ile aşagıya gerı gerı inemedim motorn önü kalkıyor sameyi sattıgıma bin pişmanım ayrıca traktörü ilk kışta almıştım same kamyona bindirmek için götürürken tek çekerde çıkardım garajdan bunu çift çekerde garajın yanına götüremedm sameyi ailecek arıyoruz şimdi:((

ayrıca ark.. direksiyonda yükseklik ayarı yok ileri geri oynuyorr yukarı aşagı yok bunlarda adamın kolunu yoruyor çok ilerde oldugu zamn geride oldugu zamnda inip binmesi zor oluyo profılımdekı samede 53 km sürat wardı fergusonlar arkada kalıodu ama ranpada gitmiyorr bu düzce yapımı römorkü 3400 kılo gelıo boşu römorkn 4 ile yukarı cekıyor same 5 vites 3 düştügü yerler oluyodu ama same traktördü arkadaslar bunun motoru samenınkının yarısı kadar yok hem çok hafif traktörr kabin için heveslenıp aldık balyada toz olmuyalım diye şimdi traktör kakıcaz gibime geliyorr tahminim traktörn önler lastikler çok küçük samede 35ligin arka teker wardı ince lastik olanlarında bide benim nh lastikleri starmaxx goodyear diil:((