ön jant ek ağırlık

arkadaşlar bizde massey ferguson 185 var ve ön jant dış ağırlıklarına ihtiyaç var. acaba bu orjinal ağırlıklardan elinde olan ya da nereden temin edebileceğimi bilen varsa cevap versin lütfen

Ynt: ön jant ek ağırlık

bizdeki de orjinal ingiliz.ikinci sahibiyiz. ilk sahibi almancıymış hiç kullanmamış desem yeridir. 5 yıldır sorunsuz kullanıyoruz. sadece power of eskidi ve burada ustası olmadığından şanzıman içi değişti ve sürat dişlisi takıldı tam canavar oldu.tek eksiği bu ön ağırlık.kayseride var diyosun ama ben samsundayım.firma ile irtibataa geçmem gerek yoksa bi ağırlık için kayseriye mi gideyim? ingiltereden daha ucuza getirtirim:))

kardes bence gerek yok on agırlıga rotların anasını aglatıyo direksiyon tutulmuyo biz sadece pancar yüklerken kullanıyoruz sonra söküyoruz ...bende 76 model 185 var ing ilk sahibiyim, ama traktore ara sanzumanı takınca cekişten düştü şimdi bi de turbo olursa takacagız...

turbo takarsan intercooler mutlaka koy derim araşanzıman bnde takgtırdım pek çekişde bi düşme yok kepçe için ve pancarda avantajı var biraz bide turbo intercooler takmayı düşünüyoruz bakalım intercooler da takarsan bnce daha iyi olur

kardeşim jantlardaki ağırlığın çok bi fonksiyonu olmuyor. bende 185 var janttaki ağırlığı söktüm öne 6 adet ağırlık taktım harika oldu.hiç çırpma kalmadı.