td85d4x4 ince lastik

Ynt: td85d4x4 ince lastik

mustafa68 link=topic=37022.msg314132#msg314132 date=1292090453' Alıntı:
slm arkadaşlar buresmi facede tarım teknoljilerınde buldum bu ebatta cant kullananlar varmı *098*-
toprağım bu traktörler td nin yüksek çatılı modeli kendi sayfasında ( http://www.newholland.com.tr/Ürünler/tabid/72/ctl/ProductSerieDetail/mid/399/ProductID/8/Default.aspx ) bulabilirsin bi bak. ebat olarak sana yardımcı olacaktır..

mustafa68 link=topic=37022.msg314137#msg314137 date=1292091139' Alıntı:
slm toprak bucantlar sogan ve pancar içnmiş galiba istek üzerineçıkıyo
soğan pancar diye bi seçim yapmamışlar ama sıra üzeri ekimde ve hububatta ilaçlama ara çapa gübreleme gibi işlemlerde en az ziyan için özel üretilmiş bi traktör modeli. jantlar özel geliyo olabilir ama bizim kullandığımız normal traktörlere uyar mı tam randumanlı çalışır mı bilmem ama güzel.

Arkadaşlar bu traktör TD65 DT Amasya ' dan bir arkadaşın traktörü ve üzerindeki lastiklerde süne lastiği diye tabir ettiğimiz tekerlekler. Yüksek çatılı denilen traktörler ayrı oluyor. Onlar TD ' nin özel üretim serisi. Yüksek çatılı traktörlerin ön tekerlekleri daha büyüktür. Arka tekerleri daha ufaktır. Bu fotoğraflardaki traktörü tekerlekleri ile fabrikadan getirebileceğinizi sanmıyorum. Bu tekerlek ve jantları lastikçilerden temin edebilirsiniz. Özellikle Trakya ' da süne ilaçlamasında bu tarz tekerlekler kullanılır. Lastikçilerinize süne lastiği diye tarif eder ve traktörünüzün modelini söylerseniz ona göre uygun jant ve lastiği tedarik edebilirler. Genelde Trakya ' da böyle temin ediliyor. Fabrikadan temin eden görmeden. Çünkü aynı traktörü tarlayada koşuyorlar. Orijinal tekerlekleri ile geliyor. Ama bayinize yinede sorabilirsiniz.