Kış Yine Geldi Ve Yeni Kar Mecaralarım Başladı ilk Resimler Burda [Bilecik]

Ynt: Kış Yine Geldi Ve Yeni Kar Mecaralarım Başladı ilk Resimler Burda [Bilecik]

doganbey1 link=topic=37053.msg314916#msg314916 date=1292271555' Alıntı:
eline sağlık. bunlar hangi tarafta çekildi. sen bileciğin neresindensin. bende bilecikte okuyorum.
d0ğan ben nasıl gelecem 0ralara be ya cidd*-*-*ne bu kar alamet

Ynt: Kış Yine Geldi Ve Yeni Kar Mecaralarım Başladı ilk Resimler Burda [Bilecik]

Abi valla hava durumu karlı gösteriyor fakat şuan kar yağmıyor. Sen gelirken sabah çıkma don yapar yollar malum bayır fazla buralarda. Yanına zincir al. Belli olmaz. Senin nissanın arkasını birazcık doldur ki kaydırma yapmasın. Kum çuvalı falan koyarsan iyi olur. Sonra da besmeleyi çekip gelecen abim

Bilecik Merkezdenim Kar Goruntuleri

Bilecik / Pazaryeri ilçe ve ilçenin köylerinden cekilmiştir yorumlar için teşşekkürler

Bazen kar çile verici olabiliyor ama greyder , dozer ve yükleyici operatörleri sayesinde gayet güzel ve keyif verici bir ortam olmuş , güzel resimler paylaşımın için teşekkürler. Ve kolay çalışmalar olsun ..

saolsınız yorumlarınız için

Audiye gelince arabasina guvenmiş ama bel boyu karda audi deil mercedes olsan yine gidemessin :) artisligin sonu :D

mazide kaldi artık zincirleri bile makinenin arkasinda tasımıyoruz subat ayı olmasina ragmen bahar gibi bi hava var nedense

BenGeldim link=topic=37053.msg343237#msg343237 date=1297977800' Alıntı:
mazide kaldi artık zincirleri bile makinenin arkasinda tasımıyoruz subat ayı olmasina ragmen bahar gibi bi hava var nedense
bu akşm tak sen zincirleri. :D

abi buralar nereler bilecikte biz haftada 2 sefer istanbul yapıyoruz ama hiç böyle kar görmedim daha bilecik istanbul yolu deil demi nasip olursa saat 12 de yine yolcuyuz istanbula bakalım busefer görcezmi bişeyler