Kubota Manufacturing

Ynt: Kubota Manufacturing

Güzel paylaşım Okay abi. Kubota Amerika pazarında hobi traktörü klasmanında özellikle büyük bir yer kaplıyor. Bahçecilik ve az daha büyük çiftçilik yapan kişiler Kubota ' yu Amerika pazarında çok tercih ediyorlar. Traktörler Japonya ' dan Amerika ' ya demonte olarak geliyor. Amerika ' da da bayiler ve sanırım bu fabrika tarafından monte ediliyorlar. FP üzerinde Amerika ' lı bir arkadaş bunların montajını yapıyor. Sık sıkta paylaşımda bulunuyor.

doganbey1 link=topic=37089.msg314871#msg314871 date=1292268607' Alıntı:
abi eline sağlık. Yavuz abi sende bu ara R serisine bakmaya başladın hayırdır. yoksa kubota merakın gitti mi:?:)
yok dogancan ben objektifim kaliteli ve guzel traktörü anlatırım arastırırım :) valla 5R serisi de kubotada hoş traktörler.. ayrım yapmıyorum her birinin farklı artıları var..

alipasalierkan link=topic=37089.msg314789#msg314789 date=1292256749' Alıntı:
Güzel paylaşım Okay abi. Kubota Amerika pazarında hobi traktörü klasmanında özellikle büyük bir yer kaplıyor. Bahçecilik ve az daha büyük çiftçilik yapan kişiler Kubota ' yu Amerika pazarında çok tercih ediyorlar. Traktörler Japonya ' dan Amerika ' ya demonte olarak geliyor. Amerika ' da da bayiler ve sanırım bu fabrika tarafından monte ediliyorlar. FP üzerinde Amerika ' lı bir arkadaş bunların montajını yapıyor. Sık sıkta paylaşımda bulunuyor.

doğrudur erkancım . ben ilk kubotayı senin çorlu da bir fuarda çektiğin fotolarda görmüştüm sanırım ... daha sonra nette çoğaldıkça daha detaylıı bakma fırsatım oldu ve bu yıl amcam me9000 alınca hemen her işte ve yolda çok sefer kullanma deneme fırsatım oldu ... seninde eminim hepimizden , şimdide olduğu gibi detaylı bilgilere sahip olduğuna eminim ... zamanla kubotayıda tanırız , öğreniriz ... birde konya tarım fuarında sohbet ederken ferruh üstün abimiz gidip incelememi bakmamı söylemişti ... sende bilirsinki kendisi bu işin gerçek kompedanlarından birisidir ....