Oyunu hiç multiplayer oynayan varmı ??

Ynt: Oyunu hiç multiplayer oynayan varmı ??

tamam abi ben hasan tezel diye açıyorum. continental de açıyorum oyunu. ya biz teyze oğlu ile oynuyoz ama o bazen giriyor vardiyalı çalıştığı için. ikimiz akşamları oynarız bazen o da katılır bize eğlenceli oluyor. ama modlarımız aynı olsa daha güzel olur. sende güzel harrita var mı aga?
biz şu harita ile oynuyoruz : MP350PUNKT2MAPBYSG2POWRV1 benim hoşuma giden bir harita. sen bana özelden modlarının isimlerini yaz ben ona göre mod açayım yoksa oyuna giremiyosun abi. akşam kaç gibi girersin ben 7-8 halı saha maçına gidecem 9 gibi girebilirim.

marlboro link=topic=37128.msg341935#msg341935 date=1297818051' Alıntı:
hasan kardeşim benimde bu akşam ekstra 1 işim çıktı giremedim ama yarın işim olmazsa ilk işim organizasyonu yapmak :D
abi biz dün oynadık bugünde oynicaz ama dediğim gibi o haritada oynuyoruuz sende de olması gerekiyor.

Oyunu mp oynamak için orjinal cd almanız gerek başka türlü bir imkanı yok bunun öyle keyle falan filan olmaz orjinal olucak orjinal kutusundaki product keyden başkasıyla mp oynanmaz !

merhaba abi nasılsın? ben diyorumki elimdeki modları cd ye çekip sana göndereyim eğer güzel modlar var sende bana gönder modlarımız ortak olsun haberleşelim olmazsa telefonda konuşalım oyunu oynayalım benim teyze oğlu da var 3 kişi oynarız güzel olur. sana özelden mesaj tamıyorum engellemişsin beni... iyi akşamlar